Videos

Interview from Pays set

14. listopadu 2015 v 17:59 | Ella
Po dlouhé době se opět hlásím s novým článkem. Objevil se rozhovor s Emily a režíserkou Chloe Robichaud z natáčení filmu Pays, o kterém jsem vám už psala. Video bylo pořízeno na kanadském ostrově Newfoundland, kde natáčení na začátku probíhalo. Emily tam mluví hlavně o své postavě a můžete tam vidět i pár scén z natáčení.

#GoodbyeRevenge

21. června 2015 v 10:49 | Ella
Fanoušci Revenge z celého světa vytvořili rozlučkové video, kde se každý vyfotili s papírem s heslem #GoodbyeRevenge. Toto video se dostalo až k Emily, která ho sdílela na Twitteru.

"Miluju vás lidi! Děkuji VÁM! Tak vděčná"

Emily Vancamp spotted signing autographs in Hollywood

7. června 2015 v 11:29 | Ella
Včera sjem přidávala video z odchodu otevírání baru Le Jardin, dneska jsem našla jedno z příchodu. Emily se se docela dosti ldiem podepsala, než ji Josh a Eugene dostali dovnitř. Vypadá to, že mě la dobrou náladu.

Emily VanCamp & Joshua Bowman greet fans departing Grand Opening Of Le Jardin in Hollywood

6. června 2015 v 12:59 | Ella
Ve čtvrtek se Emily zúčastnila slavnostního otevření baru Le Jardin v Holylwoodu. Na akci ji doprovodil její přítel Josh Bowman a mimo jiné tam byl i její kamarád Eugene Kim. Na akci se poté sešla se svou bývalou kolegyní z Revenge, Ashley madekwe. Ještě než nahraju do galerie fotky, můžete se podívat na video, kde z akce odcházeli. Je hrozně milé vidět, jak se jí Josh i Eugene snažili chránit před kamerama, ale Em nevypadala příliš naštvaně, dokonce se jedné fanynce podepsala. Každopádně mě docela zaujala jedna věta, kterou Em pronesla. Netuším s ký mse to bavila, ale zmínila, že bude zpět v srpnu, možná dříve. Znamená to snad, že se vrátí na natáčení Civil War? Já osobně doufám, že ano.

Emily VanCamp & Josh Bowman meet up with friends at Ride Premiere at Arclight in Hollywood

29. dubna 2015 v 20:49 | Ella
Omlouvám se, že to teď s novinkama pořád stojí, ale příští týden mám písemné maturity, takže se fakt potřebuju trochu učit. Nicméně teď se objevily úžasné novinky, které musím přidat. Emily se totiž včera spolu s Joshem Bowmanem zúčastnila premiéry filmu 'Ride', který režírovala helen Hunt, která taky režírovala 2 epizody Revenge. Prozatím pro vás mám jen jedno video, ale už brzo se můžete těšit na fotky.

Celebrities to President Obama: Reject the Keystone XL pipeline

27. února 2015 v 16:39 | Ella
Emily se stala součástí reklamní kampaně, která vyzývá prezidenta USA Baracka Obama, aby zakázal provoz ropovodu Keystone Pipeline. Jedná se o ropovod 3641 km dlouhý firmy TransCanada, který vede z Kanady do USA. A jaký má vliv na přírodu se můžete sami podívat ve videu. Mají to moc hezky udělané, protože nejprve vidíte rakce celebrit, když jim ukáží video a potom teprve čtou připravený text. Nejlepší je Emily, která jako rozená kanadanka nemůže uvěžit, že ěnco takového je v Kanadě. Kromě Ems je ve videu Alison Sudol, Lance Bass, Dawn Olivieri, Bryn Mooser, Rachelle Lefevre, Sara Gilbert, Malin Åkerman, Daryl Hannah, Frances Fisher, Francesca Eastwood, Ed Begley Jr a Darby Stanchfield.

"Revenge" Stars Let Loose on Show's Shocking Twists

24. ledna 2015 v 13:29 | Ella
Na TCA panelu ABC dělali herci Revenge rozhovor s E!Online a hlavně tam diskutovali o smrti Daniela. Emily přiznala, že jeho smrt byla brutální a že fanooušci jsou na ně teď naštvaní.

Emily VanCamp Celebrates Halloween

3. listopadu 2014 v 16:49 | Ella
Barry Sloane sdílel na Instagram uvideo z halloweenské párty, kterou mimo jiné navštívila taky Emily s Joshem. Oba tam můžete na chvíli zahlédnout. Vypadá to, že kostýmy měly být laděné do období 80. let, aspoň mě to tak přijde. Emily tam je jen chvilinku, ale její ksotým vypadá skvěle.

Marvel: From Pulp to Pop Promo #1

29. října 2014 v 9:59 | Ella
fptp1

Příští týden se po novém dílu Agents of S.H.I.E.L.D. bude vysílat speciální dokument na oslavu 75. narozenin Marvelu 'Marvel: From Pulp to Pop', který, jak už víte, uvádí Emily. V novém promu na Agenty mu věnovali několik sekund a tak se můžete podívat na úžasný záběr s Emily. Ani nevíte, jak moc se těším a jsem šíleně ráda, že si ze všech lidí od Marvelu vybrali zrovna Emily, která tam je relativně nová.
Edit: Nebyla bych to já, kdybych to nepopletla :D. Dokument se bude vysíalt místo nového dílu Agentů, ti budou až za 14 dní.

2014 Environmental Media Awards - Videos #2

20. října 2014 v 16:39 | Ella
Našla sjem další 3 video ze sobotních Environmental Media Awards a stahuju pro vás hromadu nových fotek, takže se máte na co těšit.

2014 Environmental Media Awards - Videos

19. října 2014 v 11:39 | Ella
Pokud kontrolujete někdy menu, tak jstsi všimli, že se včera konalo udílení cen Environmental Media Awards, kde získalo Revenge nominace za 19. epizodu 3. série s názvem 'Allegiance', která byla zaměřena na životní prostředí a znečišžování odpadních vod. Emily na udílení cen dorazila, v doprovodu Joshe Bowmana a Karine Vanasse. Fotky pro vás připravuju, takže zatím se můžete podívat na video z červeného koberce. Ems je tam zhruba od 1:10

Revenge AmazonVideo DE Interview

2. října 2014 v 16:59 | Ella
Objevi lse nový rozhovor, který vznikl pro německý Amazon.

Emily VanCamp vs Meredith: Food Fight!

29. září 2014 v 19:39 | Ella
Vím, že jsem říkala, že už dneska nic nepřidám ,ale o tohle video jsem vás nemohla přirpavit, protože sjem ho oficiálně korunovala jako nejlepší video s Emily všech dob! Ems se dneska objevila v pořadu The Meredith Vieira Show, kde si s moderátorkou Meredith zahrála Food Fight. Hra spočívala v tom, že měly celkem čtyři stanoviště, kde měli prokázat své schopnosti v kuchyni - otevřít a nalít víno, rozklepnout vajíčka, vyválet těsto na pizzu a vymačkat šťávu z pomerančů. Celý boj začínal ke konci být docela drsný a Emily je tam naprosto úžasná, asi se na to budu dívat pořád. Pokud chcete vědět, jestli se Emily podařilo Meredith porazit, nebo se musela spokojit s druhým místěm, podívejte se na video.

Today Show Interview

27. září 2014 v 11:39 | Ella
A ještě jeden rozhovor, na tkeré se můžete podívat. Je pro pořad Today Show od NBC a Emily ho dělala před dvěma dny, odvysílaný byl ale až včera. Je opět docela rkatičký a Ems tam mluv hlavně tom, že i když se děj revenge odehrává v Hamptons, celý seriál točí v ateliérech v Los Angeles.

Interview with SiriusXM

27. září 2014 v 11:29 | Ella
Dneska už tolik novinek není, ale stejně jsem něco našla. Jako první to je rozohovor pro rádio SiriusXM. Emily se po delší době trochu rozpovídala ovém soukromém životě, protože mluvila otom, jaké to je chodit se svým kolegou z Revenge.

Emily at Late Night with Seth Meyers

26. září 2014 v 15:59 | Ella
Včera jsem sem přidávala fotky Emily na letišti při odletu do New Yorku. Emily nezklamala a stejně jako loni odletěla do New Yorku propagovat novou série Revenge. Mimo jiné se večer zastavil v pořadu Late Night with Seth Meyers a video už se objevilo na internetu, takže se na něj můžeme podívat. Emily tam je hrozně zlatá a celou dobu se směje. Na začátku mluví o tom, že natáčení je fyzicky náročné a že se Ems často zraní a m ávšude modrřiny, pak mluvilo o době, kdy se musela učit Japonsky, o komiksu a na konci mluví o kanadském přízvuk ua o překroucené historce z rozhovoru, která říkala, že její máma Emily a její sestry zamykala venku do zimy. Určitě stojí za to se podívat, rozhovor má necelých 5 minut. Za chvíli ještě přidám všechny fotky, které se objevily.

Emily VanCamp's Revenge Body Workout

1. září 2014 v 14:29 | Ella
Jelikož s novinkama to je bídné, mám pro vás aspoň tohle video, ve tkeré je trenér Emily a učí nějaké cviky, které s Emily dělají. Na azčátku o ní mluví, že má nejradějí plavání a že je velmi pracovitá. Em v tom video není (kromě fotek), ale je to spíš jen tak pro informaci ,dkyby někdo chtěl cvičit jako Ems.

Barry Sloane ALS Ice Bucket Challenge

31. srpna 2014 v 13:39 | Ella
Určitě si pamatujete, že když Ems dělala Ice Bucket Challenge, nominovala svého bývalého kolegu z Revenge, Barryho Sloana. Ten její výzvu přijal a Emily mu k tomu ještě asistovala, protože to byla ona, kdo na něj vodu vylil. Barry nominoval svoji manželk ukaty Sloane, která video točila, dále pak Dannyho Kirrana a Jamese Suttona.

Emily VanCamp ALS Ice bucket challenge

26. srpna 2014 v 12:19 | Ella
Konečně je tady video, na které už docela dlouho dobu čekám. Ano, i Emily se zapojila do ALS Ice Bucket Callange. Určitě už všichni vítě o co jde, takže se tím nebudu zdržovat. Emily nominovala její maldší sestra Molly VanCamp, jejíž video jsem bohužel nenašla a Ems samozřejmě nominaci přijala. Ve videu řekla, že taky daruju peníze, což je skvělé. Nominace se od ní dočkali její kolegové z Revenge - Barry Sloane (Aiden Mathis), Gabriel Mann (Nolan Ross) a scénárista Ted Sullivan. Ani jeden z nich ještě výzvu nesplnil, nebo se zatím neobjevilo video, ale pokud ano, tak vás budu informovat. Ještě můžu zmínit, že Emilino video natočil její přítel a další kolega z Revenge Josh Bowman, který se nomiance nedočkal, ale Emily ho evidentně velmi pobavila, protože se jí smál, když na sebe ten kyblík vychrstla.

Glamour Awards 2014 guests gushing about their mums (& other fab women)

16. června 2014 v 16:29 | Ella
Novinky opět nejsou, ale našla jsem jedno video ještě z Glamour Women of the Year Awards, kde se celebrit ptají na nejdůležitejší ženu v jejich životě. Emily se tam objevi v 0:35 a řekne, že nejdůležitejší žena je pro ni její maminka a taky babička, kterou nedávno ztratili.

 
 

Reklama
Reklama

Flag Counter