Twitter

Emily pays respect to Paris

15. listopadu 2015 v 15:09 | Ella

Všichni jste zaručeně slyšeli o tom, co se v pátek stalo v Paříži. K této události se vyjádřilo mnoho ceelbrit mezi něž se řadí i Emily. Ta na twitter napsala moc krásný příspěvek a poté ještě zveřejnila obrázek Eiffelovky ve znaku míru.

"Dnes večer je moje láska a mé myšlenky s lidmi z Paříže ❤️❤️ Jsem více než rozlobená. Naprosto odporné."

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Emily VanCamp [+1x]

Emily VanCamp Twitter #4

25. září 2015 v 16:59 | Ella
Určitě jste už na internetu zahlédli video s 6letou holčičkou, která své mámě dáva proslov ohledně rozvodu. I Emily toto video sdílela na Twitteru a napsala kněmu moc hezký komentář. Pokud jste ho ještě enviděli, tak se na něj podívejte, protože ta holčička je prostě skvělá, na svůj věk velice inteligentní.

"Tato malá dívenka je skutečně inspirující. Vzkaz pro všechny, kteří si procházejí bolestí z rozvodu dobře řečeno mladá dámo"


Ještě ybch se chtěla znovu omluvit, že tady na to docela akšlu a vím, že sjem to tu psala skoro do každého článku, ale moje aktivita teď asi bude docela mizerná. Od pondělí jsem nastoupila na vysokou a ačkoliv těch hodin nemám tolik, tak mi trvá zhruba 1 a půl hodiny, než se dostanu domů, totéž ráno, abych se tam vůbec dostala a už jeno mto samotné cestování mě docela vyčerpává, takže pak už nemám na nic ani náladu, ani sílu. Teď jsem si sice trochu upravila rozvrh a všechny předměty jsem nacpala do tří dní, takže mám dva dny volné, ale stejně mě tu asi nečekejte každý den.

Videos from Hayley Atwell

9. července 2015 v 13:39 | Ella
Vypadá to, že Emily a Hayley Atwell se rychle skamarádily, aspoň podle videí, které Haykey zveřejnila. Ta si v poslední době velmi oblíbila aplikaci Dubsmash. Jde o to, že si vybere písničku, ke které natočíte kratičké video, jak na ni zpíváte a to pak můžete poslat přátelům. Takže je to taková soukromá Lip Sync Battle. A ve třech videích Hayley se objevila i Emily. Netuším, kde to byli, ale přijde mi to jako nějaké restaurace a asi už byl večer. K videím se dostanete, když kliknete na jednotlivé screeny tweetů.

Tady si holky "zazpívaly" píseň Waterfall od TLC.

Happy Canada Day

2. července 2015 v 9:49 | Ella
Dneska je Den Kanady a Emily jako správná kanaďanka nemohla zapomenout své zemi popřát. Den Kanady je mezinárodní svátek, který se slaví ve všech provinciích u příležitosti výročí ustavení federálního dominia Kanadská konfederace.

Birthday wish from Alison Mendes's son

13. května 2015 v 13:09 | Ella
Na Twitteru jsem našla nádherné video, kde syn Alison Mendes přeje Emily k narozeninám. Alison je pravděpodobně kamarádka Emily. Popravdě je to poprvé, co o ní slyším. Každopádně video pro "tetičku Em" je naprosto rozkošné. Alison taky přidala dvě fotky s Emily, ale ty přijdou až za chvíli. Video zobrazíte kliknutím na obrázek.
Emily VanCamp Twitter #3

11. května 2015 v 14:29 | Ella

Po včerejším finále se Emily i ostatní herci chtěli znovu rozloučit s Revenge pomocí zpráv na Twitteru. Nemá mčas všechny překldáat, takže přidám jenom screena zpráv EMily, nebo ty, které retweetovala. Veškeré fotky, které se objevily tu budou později.

Emily&Lauren Shaw photo

10. ledna 2015 v 12:21 | Ella

Emily dablérka Lauren Shaw na twitteru zveřejnila fotku s Emily, z natáčení Revenge. Emily zareagovala na její vzkaz, který k fotce napsala.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter/Instagram [+1x]
"Miluju práci s touhle dámou. Vždy je to pocta a potěšení @EmilyVanCamp #revenge #revengebts"

@EmilyVanCamp: "@_laurenshaw ten pocit je oboustranný :)"

Twitter update by Gabriel Mann

20. prosince 2014 v 13:59 | Ella

Emilin kolega a kamarád Gabriel Mann na Twitteru zveřejnil fotku s Emily, která je vyfocená před jejich přívěsy na natáčení Revenge. Je vidět, že jsou přátelé i v reálném životě. Gabriel taky přidal krásnou zprávu.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Gabriel Mann [+1x]
"#SeasonsGreetings z našich přívěsů do vašich ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ @EmilyVanCamp #Nemily navždy X"

Clark Gregg tweeted about Emily

6. listopadu 2014 v 8:29 | Ella

Jelikož dneska oěpt nejsou žádné novinky, přidám vám aspoň takovou zajímavost, která mě docela pobavila. Pokud už jste videli dokument Marvel 75 years: From Pulp to Pop, tak jste si asi všimli, že Emily se celou dobu nacházela v Coulsonově kanceláři nebo v okolí nového zákaldy Shieldu a taky, že se dotkla Loly, Coulsonov létajícího auta. Ten je na své auto velmi háklivý a nenechaá nikoho, aby se Loly dotýkal. Takže samozřejmě se na internetu o tom objevily zmínky a Clark Gregg, který hraje ředitele Philla Coulsona na to reagoval a stím, že Emily, má povolení, protože je na úrovni Badass.

"Ona má povolení. #LevelBadass RT @bochichino: @clarkgregg @EmilyVanCamp se dotkla Loly #DontTouchLola!

Emily VanCamp Twiter - 10.10.2014

11. října 2014 v 12:19 | Ella

Emily zase po čase přidala na Twitter novou fotku, na které je ona sama. Fotka pochází z natáčení Revenge. Rozhodla sjem se, že sem zase budu přidávat její zprávy z Twitteru, protože se jich poslední dobou objevuje více, ale jenom ty, které přidá sama, ne ty, které retweetuje.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter>Emily VanCamp [+1x]
"Ninja mód v pátek v noci :) #Revenge #EmilyThorne @Shanzington"

Emily share a photo of her Revenge Comic Book copy

6. září 2014 v 15:09 | Ella

Už několikrát jsem psala, že 3. září společnost Marvel vydá první komiks inspirovaný Revenge s názvem Revenge: The Secret Origin of Emily Thorne. Herci si na podporu seriálu knížku zakoupily a patří mezi ně i Emily, která její fotku dala na svůj Twitter.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter>Emily VanCamp [+1x]
"Pořídila jsem si kopii...A co vy? #Revenge @karterhol na zdraví!"

Another photo from Emily's vacation

9. května 2014 v 18:06 | Ella

Emily se teď zase častěji objevuje na Twitteru. Zveřejnila taky další fotky, na které není ona, ale mýval, kterého tam potkala.

Personal Photos>Emily VanCamp Twitter [+1x]
imagebam.com
"Dneska jsem našla tohole prcka, jak mi klepe na dveře."

Emily's photo from her vacation

8. května 2014 v 16:19 | Ella

Emily na twitteru zveřejnila krásnou fotku ze svojí dovolené na Filipínách. Emily je na ní zezadu při západu slunce. Přidala k ní taky popisek. Asi si tu dovolenou užívá, což je dobře, protože s největší pravděpodobností bude v létě opět natáčet Revenge (YAY!).

Personal Photos>Emily VanCamp Twitter [+1x]
imagebam.com
"Meditace při východu slunce"

Emily posted a photo from The Tonight Show

12. dubna 2014 v 15:30 | Ella

Emily včera na twitteru zveřejnila jednu fotku, kde je před svou šatnou ve studiích pořadu Tonight Show. Je to už nějaká doba, co sama Emily něco zveřejnila, takže jsem opravdu moc ráda. Navíc ta fotka je kouzelná, ten její úsměv ♥.

Personal Photos>Emily VanCamp Twitter [+1x]
imagebam.com

"Tento večer jsem se bavila při dohánění ztraceného času s @jimmyfallon. Mrknětě se na to večer."

Twitter 0.4

11. března 2014 v 15:59 | Ella
Emily přidala na svůj Twitter dvě nové zprávy. V první vyzývá lidi, aby sledovali jarní premiéru Revenge a ve druhé aby podepsali petici na záchranu kosatek.

"Díváš se východní pobřeží?? #Revenge #GetSome !! západní pobřeží, jsi na řade za méně než 2 hodiny!


"Podepsala jsem tuto petici. A vy? Pojďme ochránit naše krásné kosatky. Nezaslouží si toto zacházení action.sumofus.org/a/seaworld-orcas-captivity-california-ban-blackfish/?sub=fb

Twitter 0.3

9. března 2014 v 13:51 | Ella
Hned na začátek bych se vám chtěla omluvit, že jsem tu několik dní nebyla, ale byla sjem zase nemocná a měla jsem vysoké horečky, takže jsem to orpavdu nezvládla. Teď už to snad bude v pohodě, takže doplním všechno, co mi uniklo. Emily za tu dobu napsala jeden tweet, ve kterém děkuje Elle Canada za photoshoot, který s ní nafotili.


"Děkuju @ElleCanada za nádherné focení. Jsem tak nadšená, že jsem udělala tuto obálku. Nyní je to na stáncích Twittere :). #GetSome #ProudCanadian"

Twitter 0.2

16. února 2014 v 15:29 | Ella
Emily zase napsala dvě nové zprávy na Twitter.
"@smashleybell a @IddoG, nemůžu se dočkat až vás oba uvidím jak to rozjedete v #Salemu !!"

"@EllenPage Vždycky jsem byla fanynka, ale ty jsi vzala třídu, integritu a odvahu na novou úroveň. Velm iinpirující. Miluju tvůj proslov!!"

Tady Emily naráží na proslov herečky Ellen Page, která před pár dny přiznala, že je lesbička.

Twitter 0.1

4. února 2014 v 14:19 | Ella

Jelikož novinky opět nejsou, tak jsem vám aspoň přeložila tři poslední tweety Emily. Teda vlastně dva, v tom jednom nebylo nic na překládání, Emily vložila odkaz na trailer na Captain America.

"Děkuji ti @HerringboneEats za včerejší neuvěřitelné jídlo! Rozhodně se vrátíme pro další :)"

"Páni. Stále se snažím vzpamatovat ze stráty Philipa Seymoura Hoffmana. Takový inspirující talent. Hrozně šokující a smutné."
 
 

Reklama
Reklama
Flag Counter