The Girl in the Book

The Girl in the Book | Trailer

26. listopadu 2015 v 21:49 | Ella
A teď tady pro vás mám 2 trailery. Ten prvn íse objevil už před několika dny a jedná se o první trailer na film The Girl in the Book, který Emily točila už před dvěma lety a konečně se to kolem něj začíná rozbíhat. Film se bude v prosinci promítat v kinech v 10 vybraných městech USA a snad se brzy dostane i na DVD. Emily je v tom traileru naprosto úžasná, teď se na film těším ještě víc. Trailer na Youtube nahrále stránka Emily VanCamp France.The Girl in the Book is coming to theaters in December

22. října 2015 v 15:29 | Ella

Tato zpráva se nás sice úplně netýká ,ale je to jediná novinka, kterou jsem schopna poskytnout. Film The Girl in the Book konečně získal distributora, kterým je Myriad Pictures. Film měl premiéru letos v červnu na filmovém festivalu v Los Angeles a letos v prosinci se představí v kinech. Bohužel se bude promítat pouze v 10-ti vybraných amerických městech, mezi které by měl patřit například New York. Ale třeba se pak film dostane na internet nebo ho vydají na DVD a budeme ho moci vidět i my ostatní.

The Girl in the Book Clip #3

17. června 2015 v 9:09 | Ella
Herečka Courtney Daniels, která hraje ve filmu The Girl in the Book spolu s Emily sdílela na svém Facebooku video, které obsahuje 2 kráté scény z filmu. Video je už trošku starší, ale objevila jsem ho až teď. Video zobrazíte kliknutím na obrázek.

The Girl in the Book Clip #2

7. května 2015 v 9:09 | Ella
Objevil se už druhý klip z filmu The Girl in the Book. Tentokrát v něm ale nenajdeme Emily. Místo ní je tam herečka Ana Mulvoy-Ten, která si zahrála mladou Alice Harvey. A na IMDB se už objevil odatum premiéry - podle nich by se film měl na LA Film Festu promítat 13. června

The Girl in the Book goes to LA Film Fest + New Clip

6. května 2015 v 13:40 | Ella

Konečně mám nějaké zprávy týkající se filmu The Girl in the Book. Už několik měsíců čekáme na datum premiéry filmu. Tu sice ejště nemáme, ale včera večer bylo oznámeno, že se film bude promítat na letošním LA Film Festu, který se koná 10. - 18. června. zatím není stanoveno přesné datum, kdy se fil mbude promítat a taky to neznamená, že se hned někde objeví, ale je to pokrok. Protože časem se snad dostane na internet.
Při příležitosti oznámení byl zveřejněn nový klip z filmu, ve kterém je i Emily. Můžete ji vidět v kanceláři, kde přijde nějaký muž, z jehož přítomnosti se Ems netváří moc šťastně. Připomínám, že film Emily točila v červnu 2013 a její postava se jmenuje Alice Harvey.

The Girl in the Book | Behind the Scenes

3. ledna 2015 v 15:09 | Ella

Sice ejště stále nejsem schopna potvrdit, jestli bude mít film The Girl in the Book opravdu premiéru v roce 2015, ale aspoň přináším další novinky týkající se filmu. Objevily se totiž tři nové fotky Emily z antáčení, které se konalo v červnu 2013.

Movies > The Girl in the Book (2014) > Behind the Scenes [+3x]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The Girl in the Book | Coffee-Table Book

28. prosince 2014 v 11:49 | Ella

Konečně jsme se dočkali nějaké informace k novému filmu Emily, The Girl in the Book. Objevila se jedna stránka z příručky k filmu, kde můžete vidět novou fotku Emily. Taky by podle mých informací měl film jít do kin v lednu 2015, ale to ještě není nijak potvrzené. Pokud se objeví nějaké další informace, určitě vás budu informovat.

Movies > The Girl in the Book (2014) > Coffee-Table Book [1x]

Emily VanCamp on the set of The Girl in the Book

23. listopadu 2014 v 14:09 | Ella
Konečně se zase objevuju na blogu, ale posledních pár dnů jsem měla hodně nabitých, takže jsem nic nestíhala. Objevil ose kratičké video Emily z natáčení filmu The Girl in the Book, který se natáčel v červenci 2013 a ještě stále se neví, kdy se dostane do kin.

The Girl in the Book Clip

4. ledna 2014 v 12:19 | Ella
Podařilo se mi najít klip z Emiliina nového filmu The Girl in the Book, který by měl mít premiéru někdy v roce 2014. Emily v něm hraje postavu jménem Alice Harley. Další informace o filmu vám ještě doplním.

 
 

Reklama
Reklama
Flag Counter