Revenge Season 4 News

Revenge | Season 4 DVD Cover

25. června 2015 v 16:49 | Ella

4. série Revenge brzy vyjde na DVD, takže se v galerii můžete podívat, jak bude vypadat obal.

Television Projects > Revenge > Season 4 > DVD Cover [1x]

Revenge | Emily answeren biggest mystery from finale

18. května 2015 v 16:59 | Ella

Po shlédnutí finále revenge asi všechny diváky trápila jedna otázka - Opravdu dostala Emily Victoriino srdce, nebo se jednalo pouze o její noční můru? Sama Emily se teď rozhodla tuto otázku zodpovědět, takže konečně máme jasno. A jak to tedy je doopravdy?

"Emily nedostala Victoriino srdce!! Myšlenkou bylo, že to bude opokující se noční můra, která ji bude navždy pronásledovat. #Truth #Revenge"

Takže tady to je. Emily sice prodělala transplantaci srdce poté, co ji Vicotria postřelila, ale není to Victoriino srdce, které teď tluče v její hrudi. Já jsem moc ráda, že se Emily rozhodla toto komentovat, protože jsem nad tím taky uvažovala. Jste spokojení s tímto vysvětlením?

Goodbye Revenge 2011 - 2015

30. dubna 2015 v 10:49 | Ella

Již včera jsem vás informovalo o tom, že se stanice ABC rozhodla po čtyřech sériích ukončit seriál Revenge. Pozdě v noci se k tomu vyjádřiliherci i někteří tvůrci seriálu, proto věnuju jeden článek takové rozlučce s Revenge.Hned několik tweetu napsala Emily, tak se teď podíváme, co vzkázala fanouškům.

"Čyři neuvěřitelné roky s fantastickým obsazením a štábem. Nemohla bych za tuto zkušenost být více vděčná ♥. #GoodbyeRevenge"

Reakce Gabriela Manna: "Za tvé přátelství, tvůj talent, tvoji obětavost, tvoji dobrotu & tvůj úsměv v těžkých dnech.. Miluju tě Ems X #Nemily"

"Vedíky a šílenou lásku všem našim oddaným fanouškům #Revenge za všechny ty roky! Nikdy nebudete vědět, kolik to pro nás znamenalo 😘😘"

Ashley Madekwe: "Na počest #Revenge. Ačkoliv jsem seriál opustila už před nějakým časem, budu navždy vděčná za ten čas, který jsem strávila prací s obsazením. Jsem si jistá, že všichni herci budou mít brzo na pilno jinde. Mike Kelley - jakou skvělou věc jsi stvořil. Díky za ten dárek, že jsi stvořil roli pro mě.
Victoria: Nevíš, že politici mají tendenci udržovat své konkubíny ve skříních?
Ashely: Mluvíte jako žena, se kterou nikdo nespí ... 💁🏽"

Reakce Emily:
"❤️❤️ Někde spolu brečí marmeláda a donut s polevou#craftservicejunkies #GoodbyeRevenge "

Barry Sloane: "jsem pyšný na to, že jsem byl součástí takto skvělého seriálu a že jsem byl obklopen takto úžasnými lidmi #Revenge #Aiden "

Emily VanCamp: "Jsem naprosto ohromena vší láskou k Revenge, o které čtu. Děkuji ❤️, byla to sakra jízda!"

Lauren Shaw: "Smutný den pro všechny #revengers. Jsem vděčná, že jsem mohla pracovat s některými mými oblíbenými lidmi & neuvěřitelným obsazením a štábem."

Těch zpráv na Twitteru je hrozně moc a já nemám čas to všechno překládat, takže tady je jenom takový menší výběr. Revenge mi bude hrozně moc chybět, ale vždycky se můžeme vrátit k těm čtyřem série, kterých jsme se dočkali. Uvidíme, jaké role teď herci získají. Hlavně doufám, že se někde objeví Emily, protože by mi opravdu chybělo, kdybych ji už nevídala v nějaké mseriálu, popřípadě filmu.

Revenge is Cancelled by ABC

29. dubna 2015 v 22:09 | Ella

Dneska jsem chtěla přidat nové fotky Emily, místo toho však musím přinést velmi smutnou zprávu. Před chvíli bylo oficiálně oznámeno, že Revenge se rozloučí s televizní obrazovkou svou 4. sériÍ. Finále je naplánováno na neděli, 10. května. Věděla jsem, že to přijde, protože všechno naznačovalo tomu, že seriál zruší, ale stejně mě to hodně mrzí, protože Revenge miluju. Doufejme, že Emily se pustí do nějakého nového projektu, nebo aspoň Marvel oznámí, že se objevil v Captain America: Civil War. Hodně fanoušků by taky uvítalo, kdyby se jako Agent 13 objevila v Agents of S.H.I.E.L.D., což je seriál taky od ABC. Uvidíme.
Producenti nám slibují skvělé finále, po kterém pochopíme, že tohle je moment, kdy seriál musí skončit. Hodně se mluvilo o tom, že by Emily mohla ve finále zemřít a dost tomu napovídá i název( Two Graves), ale já doufám, že to neudělají a nerozloučí se s námi takto. Spíš budu doufat v nějaký šťastný konec, kdy Emily konečně skončí s Jackem, David se dá dohromady se Stevie (taky jim fandíte?), Nolan se vrátí k Tonymu a budou všichn ižít šťastně až do smrti. Dobře, tak asi ne, ale bylo by to hezké finále.
Co se týče nových fotek, tak je nahraju do galerie, ale na blog je přidám až během zítřka, protože teď už na to fakt nemám náladu, tak se nezlobte. Pokud by to někoho zajímalo, tak s koncem Revenge tento blog končit nebude, proto doufám, že se Emily připojí k dalšímu projektu, aby se aspoň občas objevily nějaké novinky.

Revenge | Title of episodes 4x22 & 4x23

10. dubna 2015 v 21:59 | Ella

Byly zveřejněny názvy dvou finálových epizod revenge. 22. epizoda se bude jmenovat 'Plea' a finálová, 23. epizoda se jmenuje Two Graves. Tento název taky vzbudil diskuze mezi anoušky. Nejenom, že je to první díl za celou historii seriálu, jehož název obsahuje dvě slova, ale pamatuje si na pilotní díl? Emily tam použila citát od Konfucia. "Než se vydáš na cestu za pomstou, vykopej dva hroby." Je tedy možné, že bude Emilina cesta definitivně ukončena? Nebo se přece jen dočkáme 5. série? Oficiální prohlášení od stanice ABC nebylo vydáno, takže do té doby máme naději.

4x22 - Plea (03.05.2015)
4x23 - Two Graves (10.05.2015)

Revenge | Highlights from TCA Winter Press Tour 2015 & Extra Episode Order

15. ledna 2015 v 17:19 | Ella

Jak jsem zmínila v předchozím článku, včera se konaly panely ABC na TCA Winter Press Tour a svlj panel tam měl i seriál Revenge a nejvíce probíranou otázkou bylo, jestli se dočkáme další série, nebo ne. Tady si můžete přečíst několik informací, které byly zmíněny.

•Bude toto poslední série Revenge? Paul Lee je přesvědčen, že nás čekají silné epizody. "Jsou způsoby, jak to obnovit"
"Revenge je pro nás kritická značka. Uvidíme, kam s tím půjdou." Paul Lee ohledně ukončení seriálu.
• Paul Lee o budoucnosti Revenge: "Uvidíme, kam s tím půjdeme." Ohledně budoucnosti je opatrný.

Kromě těchto zpráv stanice ABC včera oficiálně potvrdila, že Revenge se taky dočká jedné bonusové epizody. Už dříve se epizody navíc dočkaly seriály jako Castle, Once Upon a Time a další, teď se můžou radovat i fanoušci Revenge.

Revenge | 4x11 - 4x15 Titles

23. prosince 2014 v 13:49 | Ella

Novinek samozřejmě moc není, takže se musím hodně snažit, abych měla co přidat. Byly zveřejněny názvy několika následujících dílu Revenge, takže vám je sem vypíšu, aby tady bylo aspoň něco, kromě kalendáře :D

4×11 - Epitaph
4×12 - Madness
4×13 - Abduction
4×14 - Kindred
4×15 - Bait

Revenge | Gina Torres Gets Recurring Role

19. prosince 2014 v 20:49 | Ella

Ve druhé polovině série se k Revenge připojí herečka Gina Torres (Suits). Zahraje si postavu jménem Natalie Walsh

Kromě svých snů dobývání vysoké společnosti - Natalie pochází ze skromných, ale ambiciózních kořenů - také přijíždí s několika nepřátely, ale zatím není jasné, do kterého obyvatele Hamptons bude chtít "zarazit kůl"

Revenge | Tommy Flanagan joins cast

15. listopadu 2014 v 12:09 | Ella

A ještě jedna informace k Revenge. Pak se tady ale objeví nějaké fotky a rozhodně se máte na co těšit.
Bylo oznámeno, že herec Tommy Flanagan, který je známy ze seriálu Sons of Anarchy, se objeví v Revenge. Zahraje si mocného a nebezpečného Malcolma Blacka, vysoce fungujícího psychopata, s dlouhou pamětí na ty, kteří ho podvedli. Je chladný, vypočítavý a neúprosný, když přijde na ochranu jeho rodiny a majetku.
Poprvé se objeví v 11. epizodě, který bude odvysílány v eldnu 2015.

Revenge | 4x12 Infos

15. listopadu 2014 v 11:59 | Ella

Objevilo sepár informací k 12. epizodě Revenge. Bude se jmenovat 'Madness' ('Šílenství'). Vysíalt by se měla někdy v lednu 2015. V této epizodě by se měl objevit herec Ken Lally, který si zahraje "najatého střelce". To je vše, co zatím víme.

Christa B. Allen is leaving Revenge

13. listopadu 2014 v 19:09 | Ella

Hned na začátek bych se chtěla omluvit, že jsem na blog v posledních dnech kašlala, ale prostě nebyl čas. Teď se pokusím doplnit novinky.
První zpráva, kterou vá mdnes přináším není zrovna radostná. Christa B. Allen, která v seriálu hraje Charlotte Grayson, sestru Emily/Amandy na Twitteru oznámila, že ze seriálu odchází. Pokud Revenge pravidelně sledujete, tak víte, že se Charlotte přihlásila na odvykačku, takže se počítalo s tím, že tam pár dílů nebude. Navíc má Christa hostovat v seriálu Baby Daddy. Bohužel to vypadá, že už se nevrátí.
Já jsem sice v poslední době neměla Charlotte moc ráda, lae i tak mě mrzí, že neuvidíme, jak by se vyvíjel její vztah s Emily.

Courtney Ford Joins Revenge

5. října 2014 v 11:49 | Ella

K obsazení Revenge se připojí další nová tvář. Stala se jí herečka Courtney Ford (True Blood, Parenthood). Courtney si zahraje Kate Taylor, mladou agentku FBI, která ude vyšetřovat Conradovu smrt. Je popisovaná jako "mladá, ale přesto profesionálka a dostala tento náročný úkol, protože se s tím dokáže vypořádat. Zatímco profesionálně je tvrdá, osobně se brzo zaplete do intrik - a možná i do postele jednoho kolegy.

Revenge 4x06 Title Revealed

24. srpna 2014 v 15:29 | Ella

Krátce po tom, co byl zveřejněn název pro 5. epizodu už je znám i ten pro 6. Epizoda se jmenuje "Damage" a teoreticky by mohla být odvysílána 2. listopadu, ale to je orpavdu předběžné datum, protože je pravděpodobné, že tam do toh strčí týdenní pauzu.

Television Projects>Revenge>Season 4>Behind the Scenes>Season 4 Behind the Scenes [+1x]

Environmental Media Awards Nominees

22. srpna 2014 v 10:19 | Ella

Dneska už druhá novinka, to se často nestává. Včera byly zveřejněny nominace na 24. ročník Environmental Media Awards a Revenge se dočkala nominace v kategorii Television Episodic Drama. Není to jejich první nomance, byli nominováni už v dřívějších letech. Udílení cen se bude konat 18. října v Los Angeles, takže při třoše štěstí se Emily dostaví, protože v minulých letech tam byla. Tady máte všechny nominace, protože kategoriií není moc.

Feature Length Content:
"Clear History" (HBO)
"Disneynature Bears" (Walt Disney Pictures)
"Rio 2″ (20th Century Fox)

Documentary Film:
"Cesar's Last Fast" (Pivot)
"GMO OMG" (Compeller Pictures)
"Toxic Hot Seat" (HBO Documentary Films)

Television Episodic Drama:
"Castle": "Time Will Tell" (ABC)
"Parenthood": "All Aboard Who's Coming Aboard" (NBC)
"Revenge": "Allegiance" (ABC)

Television Episodic Comedy:
"House of Lies": "Wreckage" (Showtime)
"Modern Family": "Under Pressure" (ABC)
"New Girl": "Menus" (FOX)

Reality Television:
"Cosmos: A Space Time Odyssey": "A World Set Free" (FOX/National Geographic Channel)
"Last Week Tonight with John Oliver": "Episode 103" (HBO)
"VICE": "Greenland is Melting" (HBO)

Children's Television:
"Cyberchase": "Trash Creep" (PBS)
"Doc McStuffins": "Leilani's Lu'au" (Disney Junior)
"Paw Patrol": "Pups Save the Bay" (Nick Jr)

Revenge 4x05 Title Revealed

20. srpna 2014 v 17:29 | Ella

Scénárista ted Sullivan se s námi podělil o název 5. dílu čtvrté série Revenge, který můžeme vyčíst z titulní stránky scénáře. Epizoda se bude jmenovat "Repercussions" ('Dopady'). Možná se bude ejdnat o dopady činů Emily nebo Victorie? To se dozvíme 26. října, což je předběžné datum vysílání tohoto dílu.

Television Projects>Revenge>Season 4>Behind the Scenes>Season 4 Behind the Scenes [+1x]

Nestor Serrano Casted as Victoria’s Friend (With Benefits)

19. srpna 2014 v 10:09 | Ella
Revenge přiívít ve čtvrté sérii další novou tvář. Stává se jí herec Nestor Serrano (Graceland a mnoho dalších seriálů), který se v seriálu objeví jako Edward Alvarez, "poroučivý a velice vnímají policejní kapitán", který je (překvapivě) na straně Victorii.

"Zrovna tuto postavu prozkoumáváme. Je to Victoriin přítel a kryje ji záda v době, kdy to opravdu potřebuje. Nejsem si úplně jistí, kam máme s touto postavou namířeno, ale líbí se nám myšlenka, že má spojence s pozicí v úřadu."

Yeardley Smith Join Revenge Season 4

17. srpna 2014 v 11:29 | Ella
Čtvrtá série Revenge zná další tvář, která se přidá ke starým postavám .Stává se jí herečka Yeardley Smith, která v Americe dabuje známou postavy Lisy Simpsons v seriálu The Simpsons.

Yeardley si zahraje postavuje jménem Phyllis, pacientku z ústavu pro duševně choré, kde byla Victoria na konci 3. série díky Emily přijata.

Yeardley Smith má zatim post hostující postavy, takže se s ní asi nebudeme vídat dlouho.

Revenge Season 4 TV Fanatic Interview with Sunil Nayar

15. srpna 2014 v 15:29 | Ella

Během pár dnů se teď objevily nové rozhovory a spoilery ohledně Revenge, takže se pustím do překládání. Tady si můžete přečíst rozhovor s výkonným producentem Sunilem Nayarem pro TV Fanatic.

TVF: Jaký je cíl čtvrté série?
SN: Myslím, že jedním z hlavních cílů v tomto procesu a jedním z těch, které jsou opravdu úžasné je, že budeme mít čtvrtý rok naší show a tato stanice má nachystaných spoustu dalších skvělých věcí a máme skvělou podporu až k Paulovi [Lee, ředitel], který je velkým fanouškem.

Myslím, že premiéra série bude plná překvapení, plná nečekaných odměn za cliffhangery a myslím, že největší otázka, kterou chceme letos zodpovědět, když se David vrátí je, že lidé jsou znovu žádáni o změnu a je to orpavdu bitva oto, kým byli.

Emily byla Emily Thorne tak dlouho a myšlenkou je, co to pro ni znamená, být Amandou Clarke? Victoria byla s Conradem tak dlouho a co to pro ni znamená, být teď volnou ženou? David byl kdekoliv David byl po takovou dobu a co to znamená být zpátky ve světě? A tak si myslím, že jedna z věci, která nás nejvíce fascinuje prozkoumat je, kdo naši lidé jsou, kým se pokouší být a kým jsou doopravdy schopni být.

TVF: Začne se tam, kde se skončilo, nebo nastane nějaký časový posun?
SN: Děje se hodně věci, a ja kto tento seriál vždycky dělá, bude tam malý časový skok. Takže uvidíte, kde epizoda začne. Našli jsme pro to perfektní místo.

Revenge 4x04 Title Revealed

11. srpna 2014 v 17:19 | Ella

Ačkoliv se nemůžou přidávat fotky z natáčení Revenge, byla zveřejněna titulní stránka scénáře pro 4. díl, která odhaluje i jeho název - "Meteor". Ty názvy jsou čím dál lepší, ale pod tímhle už opravdu nevím, co si představit :D.

Television Projects>Revenge>Season 4>Behind the Scenes>Season 4 Behind the Scenes [+1x]

Revenge 4x03 Title Revealed

7. srpna 2014 v 9:19 | Ella

Blíží se čtení scénáře pro 3. díl Revenge a proto byl odhalen název. Třetí epizoda dostala název "Ashes". Co na to říkáte? Předběžné datum vysílání je 12. října.

Television Projects>Revenge>Season 4>Behind the Scenes>Season 4 Behind the Scenes [+1x]
 
 

Reklama

Flag Counter