Photo of the Month

POTM November 2015

11. října 2015 v 13:59 | Ella
Už je sice skoro polovina října, ale já teprve vyhodnocuju POTM za říjen a vyhlašuju listopad. Na druhou stranu, i tohle je úspěch. Vítěznou fotku za říjen hodím za chvilku do menu, teď už se pojďme podívat na nominované fotky pro listopad. Dlouho jsem přemýšlela, jaké "téma" zvolit. Nakonec jsem vybrala ftoky, na kterých jsou s Emily její přítelé. Na první můžete vidět Chrise Pratta, na druhé je Dave Annable, na třetí Joseph Morgan a na poslední její současný přítel Josh Bowman. Já musí mříct, že ačkoliv na chlapy má Emily skvělý vkus, nejvíce jí to sluší po boku Joshe.

POTM October 2015

4. září 2015 v 14:29 | Ella
Jak jsem slíbila v minulém článku, je tady anketa na měsíc říjen. Dlouho mi trvalo vybrat fotky, nakonec jsem se rozhodla pro Emily v roli Agent 13/Sharon Carter. První dvě fotky jsou k nadcházejícímu filmu Captain America: Civil War, ty další dvě jsou z filmu Captain America: The Winter Soldier, kde se Emily poprvé objevila. Tak která to bude?

POTM September - Vyhodnocení

4. září 2015 v 14:19 | Ella
Sama se divím, ale podařilo se mi uzavřít anketu Photo of the Month. Za měsíc září vyhrála fotky číslo 3, na které je Emily se sestrama. Anketu na měsíc říjen zveřejním za chvíli.

POTM: September 2015

4. srpna 2015 v 21:59 | Ella
Po více než po půl roce jsem se rozhodla obnovit anketu Photo ot the Month. Já ji vždycky vyhlásím a pak na to zapomenu. No, tak teďka se ji tady pokusím udržet. Nemohla jsem si pomoct a musela jsem vybrat fotky ze svatby Allison, tedy aspoň ty, kde je Emily. Tak jaká je vaše nejoblíbenější? Já miluju všechny, ale kdybych si musela vybrat, tak asi trojka :)

POTM - January 2015

2. prosince 2014 v 16:59 | Ella
Po hodně dlouhé době jsem se rozhodla, že obnovím anketu photo of the month, takže zase můžete hlasovat pro svoji oblíbenou fotku. Pro leden 2015 jsem vybrala promo fotky ze všech sérii Revenge, takže v anketě hlasujte pro svou nejoblíbenější. Já miluju všechny fotky, ale přece jenom u mě vyhrává třetí fotka ( jsou seřazené podle sérii :D)

POTM August

3. července 2014 v 16:19 | Ella
Konečně jsem se dokopala k tomu, začit anketu Photo of the Month a to pro měsíc srpen. Vybrala sjem fotky z photoshootu pro Elle Canada, tak hlasujte pro tu, která se vám líbí nejvíce.

 
 

Reklama
Reklama
Flag Counter