News

Emily landed new role in movie 'Pays'

15. října 2015 v 19:39 | Ella

Emily má konečně po hodně dlouhé době novinku. A to velmi speciální. Včera totiž bylo oznámeno, že Emily získala roli ve francouzském filmu Pays, která je režírován Chloé Robichaud. Natáčení začalo včera v Montrealu, kde potrvá týden a poté se na měsíc přesunou do Terre-Neuve. Emily si opět zahraje postavu jménem Emily, mezinárodní mediátorku. Emily byla do role bosazena jednak proto, že mluví plynně francouzsky, protože celý film bude ve francouzštině (v Kanadě je jedním z jazyků právě francouzštinaú a taky proto, že perfektně odpovídá představě režisérky.

Film vypráví příběh Félixe (Nathalie Doummar), mladé 25.leté ženy, která vede mezinárodní volby, aniž by ji napadlo, že by mohla vyhrát. Její výhra ve volbých ji katapultuje na misi týkající se dolů v zemi s těžkou finanční krizí. Jednání jsou vedena Emily (Emily VanCamp) mezinárodní mediátorkou.

Co na Emilinu novou roli říkáte? Já se velmi těším, protože to je opět něco jiného a taky se těším na Emily a její francouzštinu. Letos jsem se začala učit francouzsky, tak třeba pak i něčemu porozumím :D. A málem bych zapoměla, objevila se první fotka z natáčení z Montrealu. Není sice úplně nejlepší, ale Emily je ta úplně v pravo.

Movies > Pays > Behind the Scenes [1x]

Emily VanCamp is in Berlin

12. srpna 2015 v 11:49 | Ella

Nakonec by ze mě možná nebyl tak špatný Sherlock. Podařil ose mi totiž vypátrat, kam Emily minulý týden odletěla - do Berlína! Ano, čtete dobře, Emily je v současné době velice blízko České Republice, protože natáčení Civil War se přesunulo z Atlanty do Evropy, konkrétně tedy do Berlína. Emily údajně natáčela scénu v kavárně, bližší informace bohužel nemám. Kéž by se aspoň objevila nějaká fotka, ale zatím nic. Nicméně sjem se dočetla, že Ems by měla natáčet až do kocne léta, takže snad se ve filmu opravdu dočkáme více scén, než v minulém díle.


Emily met Hayley Atwell

4. července 2015 v 12:29 | Ella

Mám tady pro vás takovou zajímavou informaci. Hayley Atwell, kterou můžete znát z Marvelu jako Peggy Carter, pratetu Sharon Carter (Emily) předevčírem napsala na Twitter, že se konečně setkala s Emily. Což v podstatě potvrzuje moji doměnku, že Emily znovu natáčí. Protože kde jinde by se ty dvě setkaly? Hayley taky na Twitter připsala, jestli by jí někdo poslal komiksový obrázek malé Sharon s Peggy, což se taky stalo a ona jej následně zveřejnila. Reagovala na to i Emily a je vidět, že si ty dvě padly do oka. Společnou scénu asi ve filmech neuvidíme, ale i tak je hezké, že se konečně seznámily. Tu fotku z Twitteru jsem nahrála do galerie a v celém článku najdete screeny jejich tweetů.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Hayley Atwell [1x]

Happy 29th Birthday Emily VanCamp

12. května 2015 v 15:42 | Ella


Dneska je další speciální den. Naše milovaná Emily totiž slaví své 29. narozeniny. Tímto jí samozřejmě přeju hodně štěstí, zdraví a lásky. Mnoho nových projektů, příjmené chvíle na natáčení Captain America: Civil War a třeba by se už brzo mohla dočkat svatby ;). Loni Emily své narozeniny oslavovala v Las Vegas, tak uvidíme, kde bude slavit letos.

The Kyle & Jackie O Show Interview

31. března 2015 v 17:49 | Ella

V únoru dělala Emily po telefonu rozhovor v rádiovém pořadu The Kyle & Jackie O Show, které se vysílá v Sydney. Mluvila především o Revenge, ale taky v podstatě potvrdila, že se neobjeví ve filmu Random Acts of Violence, protože dkyž se jí na to moderátoři zeptali, neměla tušení, o čem mluví. Docela dost mě to mrzí, protože jsem se těšila, že uvidíme Emily v nové roli. No, třeba se to ještě nějak vyřeší. Taky pak mluvilo o tom, že strávila své první vánoce v los Angeles a pak odjela za rodinou. Pokud si rozhovor chcete poslechnout, začíná asi v 53 minutě.

The Kyle & Jackie O Show


Happy Birthday Josh Bowman

4. března 2015 v 17:39 | Ella

Dnes, 4. března slaví Emilin přítel a (bývalý) kolega z Revenge, Josh Bowman své 27. narozeniny. Takže bych mu jménem jak tohoto blogu, tak i mým chtěla popřát všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví a úspěchů v jeho kariéře. Všechno nejlepší Joshi.

Emily was casted in Random Acts of Violence

23. ledna 2015 v 16:09 | Ella

Pro fanoušky Emily tady mám velmi dobrou zprávu. Vypadá to, že Emily získala novou roli, ve filmové verzi komiksu Random Acts of Violence. Žádné bliží informace o její roli zatím nemáme, ale antáčení by mělo začít koncem letošního roku, v Severním Ontariu, v Kanadě. Režisérem filmu je Emilin kaamrád, Jay Baruchal. V Montrealu měli Emily a Jay stejného agenta, který posílal Kanadské talenty do Kalifornie a mezi nimi byli i Jay a Emily.

Film bude pojednávat o dvou tvůrcích komiksu o sériovém vrahovi, kteří si uvědomí, že existují nějaké spojitosti mezi tím, co napíšou a hroznými vraždami v reálném životě.

Emily wasn't on Talking Dead

17. listopadu 2014 v 12:29 | Ella

Před pár dny jsem psala informaci, že se Emily v něděli večer objeví na after show seriálu The Walking Dead - Tallking Dead. Nikdo neví, co se stalo, ale Emily se tam neobjevila, i když ji stancie AMC oznámila jako hosta a taky údajně byla v promu, které jsem nenašla. Jedna teorie je, že to popletli a Emily se tam objeví až příští týden. Další teorie je, že se tam Emily nemohla objevit, protože se to vysílá ve stejném čase, jako Revenge a stancie ABC s tím mohla mít problém. Žádná teorie není potvrzena, ale budu se o tom snažit zjistit víc a nadále vás informovat.

Emily will be on Talkling Dead

13. listopadu 2014 v 19:39 | Ella

Pro dnešek už poslední článek, protože toho mám dost. Zbytek doplním zítra. Emily by se tuto neděli měla objevit v pořadu Talking Dead, což je after show seriálu The Walking Dead. Vysílá se po každém novém díle a probírají tam, co se stalo a co bude dál. Emily tam bude jako host, protože v seriál usamozřejmě nehraje.
Kromě ní by se tam měli objevit herci Alanna Masterson (Tara) a Tyler James Williams (Noah). Moderátor pořadu je Chris Hardwick.
Já sice seriál nesleduju, ale jestli tam bude Emily, tak se určitě podívám, i když nemá mtušení, co se tam děje :D. Pak vá mtu samozřejmě hodím odkaz, pokud to najdu.

Marvel 75 years: From Pulp to Pop! Online&Download

5. listopadu 2014 v 17:49 | Ella

A konečně nadešel den, na který jsme všichni (nebo teda aspoň já) čekali. Včera byl na stanici ABC odvysílaný dokument na 75. výročí Marvelu - Marvel 75 years: From Pulp to Pop!, který uváděla právě Emily. Zatím jsem ho neviděla, protože jsem před chvíli dorazila ze školy, ale už si ho stahuju a i pro vás jsem našla odkazy, tak snad se někomu budou hodit.

Online/Download/Subtitles

Emily will host Marvel Special

11. října 2014 v 15:29 | Ella

Objevily se jedná zajímavá zpráva týkající se Emily. Ems by měla 4. listopadu moderovat nový speciál o Marvelu nazvaný "From Pulp to Pop!". Více informací se zatím neobjevilo, ale jakmile zjistím něco nového, o co se vlastně bude jednat, tak vám dám vědět.

Edit: 11.10
Slíbila sjem, že pokud se objeví nové informace, tak vám je sem doplním. Už se mi podařilo zjistit, o co se vlastně jedná. V letošní roce slaví Marvel 75. výročí a při té příležitosti stanice ABC odvysílá speciální dokument, která fanouškům připomene nejdůležitější momenty v historii Marvelu a taky ukáže pohled do budoucnosti. Pořad bude trvat hodinu ajak už víme, moderovat ho bude naše Emily, která si u Marvelu zahrála postavu Sharon Carter/Agent 13 v letošním filmu Captain America: The Winter Soldier. Dokument se bude vysílat v úterý, 4 listopadu

Instagram Video & Photo

28. května 2014 v 17:29 | Ella

Včera jsem přidávala novou osobní fotku Emily, kde je s přátely. Dneska se objevila a s ní i video z Instagramu, kde někdo dělá beatbox a Emily tam je na začátku trochu vidět. Ten chlap je docela drsný. Video je bohužel krátké ,ale na Instagramu to jinak nejde.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+1x]
twitter_014.jpg

Happy 28th Birthday Emily Irene VanCamp

12. května 2014 v 17:09 | Ella


Možná jste postřehli, že moje milovaná Emily dneska slaví své 28. narozeniny. Nemůžu tom uuvěřit, že můžu na blogu oslavit její narozeniny. Za sebe i celý blog ji přeju hodně štěstí, zdraví, lásky, pracovních úspěchů a ať se brzo dočká těch vytoužených dětí a samozřejmě ať má revenge ještě aspoň 10 sérií :D.
Pokud chcete Emily popřát na twitteru, tak můžete na její účet @EmilyVanCamp a byla bych ráda, kdybyste u toho použili tag #HappyBDayEmilyfromCzechRepublic
Je celkem ironie, že Emiliny narozeniny připadly zrovna na den, kdy u nás končí Revenge, protože to se mi moc oslavovat nechce, ale nevadí :D

Everwood Panel at ATX Television Festival

22. dubna 2014 v 16:09 | Ella

Mám tady pro vás jednu dobrou zprávu. Bylo oznámeno, že po letech se bude konat setkání herců ze seriálu Everwood, kde si Emily zahrála jednu z hlavních rolí, Amy Abott. Setkání proběhne 7. června na festivalu ATX Television Festival, který se koná ve města Austin v Texasu. Kromě Emily by se měli zúčastnit Gregory Smith, Tom Almond, Treat Williams, Debra Mooney, Stephanie Niznik, Vivien Cardone, John Beasley a Merrilyn Gann. Mrzí mě, že zatím není potvrzený Chris Pratt (na animace vlevo), který hrál Emilina bratra, ale aspoň tam bude Gregory Smith. Kromě Everwoodu by měl mít svůj panel i seriál Revenge, ale zatím se neví datum. Sledovali jste někdo seriál Everwood? A těšíte se na znovusetkání?

Emma Roberts with Emily's Elle Canada Cover

9. dubna 2014 v 17:09 | Ella

Jelikož novinky prostě nejsou, tak jsem na twitteru našla aspoň takovou drobnost. Nedávno fotila herečka Emma Roberts obálku pro červnové vydání Elle Canada. A jak asi víte, na dubnové obálce je naše Emily. A při přípravě na focení si Emma časopis četla a na internetu se objevila fotka, kde je vidět obálka s Emily. Jak jsem řekla, je to opravdu drobnost, ale víc jsem toho nebyla schopná najít. Pokud by to někoho zajímalo, tak už jsem konečně viděla Captain America a byla to super. Emily tam sice moc nebyla, ale měla opravdu zajímavé scény a byla tam prostě úžasná.

Personal Photos>Twitter/Instagram[+1x]
imagebam.com

Emily and her newborn nephew Emmet

2. března 2014 v 11:19 | Ella
Mám tady pro vás takovou krásnou novinku. Před pár dny porodila Emilina starší sestra Allison své první dítě, chlapečka, který dostal jméno Emmet. Naše tětička Emily se na Twitteru podělila o fotku, kde je se svým novorozeným synovcem. Emily však není tetou poprvé, už má malou neteř, kterou porodila nejstarší ze sester, Kate. K fotce přidala i krásnou zprávu. Tímto bych chtěla Allison pogratulovat k tak krásnému miminku a popřát jí i Emmetovi hodně štěstí. Snad se Emily podělí i o další fotky.

"Čisté štěstí. Jaká pyšná tetička."

Personal Photos>Emily VanCamp Twitter[+1x]
imagebam.com

Emily's new photoshoot - Info

5. února 2014 v 10:39 | Ella

Určitě si pamatujete, že sjem vám před několika dny psala, že Emily pravděpodobně nafotila nový photoshoot (pokud ne, můžete si o tom přečíst tady). Teď se mi podařilo najít nové informace. Emily ho opravdu nafotila a měl by být pro časopis Elle Canada. Zatím se ale neví, kdy bude zveřejněn. Já doufám, že co nejdířv, protože jsem opravdu zvědavá. Níže si můžete prohlédnout lak na nehty, který v průběhu focení pro Emily použili a taky nějaké doplňky. Lak je značky Morgan Taylor a je to taková pískově žlutá.

Will Emily have a new photoshoot?

28. ledna 2014 v 16:59 | Ella

V poslední době je téměř nadlidský výkon, najít nějaké novinky, ale mě se to přece povedlo. Na Twitteru se objevily zprávy o tom, že Emily asi fotila nějaký nový photoshoot. Na instagram přibyly dvě fotky s různýma kosmetickýma produktama a je tam zmíněna Emily, což znamená, že fotil is ní. Víc informací zatím není, ale doufám, že se brzo dozvíme, pro jaký časopis Emily fotila.
capture-20140124-235753 capture-20140124-235902
 
 

Reklama
Reklama
Flag Counter