Gallery Update

Pays | Behind the Scenes

26. listopadu 2015 v 21:39 | Ella

Tyhle fotky jsem měla přidat už před měsícem, ale nevadí, jsou tady až teď. Za poslední dobu se mi nahromadilo pár novinek, tak jsem si řekla, že je nejvyšší čas něco přidat. V galerii si můžete prohlédnout nové fotky z natáčení filmu Pays, které se v současné době přesunulo do Montrealu, kde se bude natáčet do 4. prosince

Movies > Pays > Behind the Scenes [+3x]

Emily VanCamp Twitter #5

6. listopadu 2015 v 15:09 | Ella

Měsíce si stěžuju, že nejsou žádné novinky a když se pak něco objeví, já to ani nepřidám. Emily se po dlouhé době znovu objevila na Twitteru, kde se s námi podělila odvě fotky. V současné době se nachází na ostrově Fogo, kde natáčí film Pays. První fotka je pohled na krajinu na ostrově, na druhé je sama Emily se dvěma psy.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Emily VanCamp [+1x]
"Nedělní meditace na tomto překrásném místě #FogoIsland"

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Emily VanCamp [+1x]
"Umm... kde si můžu nějakého pořídit "

Magazine Scans 2004

31. října 2015 v 19:39 | Ella

Dlouhou dobu jsem se tu neukázala, ale Emily nemá naprosto žádné novinky a abych pravdu řekla, tak se mi v poslední době do blogování tolik nechce, takže se omlouvám affs, že na vás tolik kašlu. Nicméně jsem do galerie přidalala scany z roku 2004, takže přidám aspoň tohle.

Magazines Scans > 2004 > Teen People (US) - February [1x]

Magazines Scans > 2004 > Teen People (US) - March [5x]

Magazine Scans 2003

10. října 2015 v 13:09 | Ella

Novinky stále nejsou, takže vám skoro po týdnu přináším další část scanů, tentorkát z roku 2003. Chtěla jsem to přidat někdy přes týden, ale nějak jsem na blog neměla náladu, tak aspoň teď něco přidám. V roce 2003 se Emily v časopisech objevovala více a občas tam najdete i fotky, které samostatně nebyly zveřejněny (třeba ta na šablonce), takže rozhodně stojí za to si je prohlédnout.

Magazines Scans > 2003 > Teen (US) - Spring [4x]

Magazines Scans > 2003 > Seventeen (US) - March [4x]

Magazine Scans 2002

4. října 2015 v 16:19 | Ella

Novinka pořád žádné nejsou, takže zase musím přidat ěnco staršího, abych mohla vydat nějaký článek. Už na konci července jsem do galerie nahrála scany z časopisů z roku 2002, tak jsem si řekla, že asi nastal vhodný čas hodit je na blog. Postupně to budu doplňovat, když nebudou novinky, což teď asi bude často. V roce 2002 se začal vysílat seirál Everwood, díky kterému se Emily vlastně proslavila, takže všechny scany se týkají něho. Ale stejně jsou jenom 3, takže to je jedno.

Magazines Scans > 2002 > College Bound Magazine (US) - October [1x]

Magazines Scans > 2002 > Seventeen (US) - November [1x]

Magazines Scans > 2002 > Girl's Life (US) - December/January 2002/2003 [1x]

Gallery Update: Twitter/Instagram #51

1. října 2015 v 21:59 | Ella

Spusťtě fanfáry, protože Ella je po týdnu zpět s dalším článkem. Nebudu už vás zatěžovat žádným vysvětlením ,stejně nedošlo k žádnému vývoji informací, pořád by to byla stejná písnička :D. Nicméně Emily stejně nemá žádné novinky, takže to není jenom moje chyba. Poslední dobou mám pocit, jako by se proapdla do země. Každopádně se mi podařilo najít tuto úžasnou koláž fotek Emily a Zoey, dcery její kaamrádky Allison. Jednu fotku jsem tu už kdysi dávala, teď jsem narazila na tuhle neskutečně roztomilou koláž čtyř fotek.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+1x]

18.09 - Lunch with Josh Bowman at Beachwood Cafe in Los Angeles

21. září 2015 v 17:59 | Ella

Po hrozně dlouhé době má Emily konečně nějakou pořádnou novinku. Její fotky se sice vždycky objeví se spožděním, ale aspoň, že se objeví. V pátek byla spatřena s Joshem v Los Angeles, když spolu vyrazili na oběd do Beachwood Cafe. Emily měla opět velmi jednoduchý outfit - bílé triko, džíny, tenisky, přes rameno mini kabelku a samozřejmě sluneční brýle.

With Fans: 2012

18. září 2015 v 17:49 | Ella

Tyhle fotky už jsou trošku starší, alenic jiného přidat stejně nemůžu. Pocházejí z roku 2012, konkrétně z června, kdy byli Emily a Josh na Filmovém festivalu v Monte Carlu. Na všech fotkách je stejná fanynka, která měla to štěstí, že se s Emily potkala a vyfotila hned třikrát.
Btw. pro ty, kteří se ptali nebo se chtějí zeptat na můj obor na VŠ - budu studovat Anglický jazyk a literaturu :)

Miscellaneous > With Fans > 2012 [3x]

Photo from Lauryn Hill's concert

16. září 2015 v 17:39 | Ella

Nejprve bych se chtěla omluvit za to, že jsem se tady několik dní neukázala. Zaprvé, Emily neměla vůbec žádné novinky a za druhé teď na blog vůbec nemám náladu. Vím, že vůbec neobíhám affs a celkově tady na to všechno kašlu, ale v pondělí nastupuju na vysokou a už teď jsem z toho na nervy, takže celé dny v podstatě jenom sedím a hledím do blba. Nicméně, o svoji depresi z VŠ bych mohla napsat román, takže se radši budeme věnovat článku. Včera Emily sdílela na Twitteru novou soboní fotku, která je 2 dny stará. Emily, Josh Bowman, Ashley Madekwe a její manžel Iddo Goldberg si zašli na koncert Lauryn Hill do Greek Theatre. Po dlouhé domě má fotku s Ash, za což jsem moc ráda

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Emily VanCamp [+1x]
"Lauryn Hill v divadle Greek s těmito krasavci @smashleybell @IddoG #JB "

Instagram photo: jr8ramirez

8. září 2015 v 22:09 | Ella

Emily už je pár dní zptáky v Los Angeles. Se svými přáteli se sešla na večeři a jeden s jejích kamarádů, herec J.R. Ramirez zveřejnil na Instagramu tuto krásnou fotografii.

Miscellaneous > Personal Photos > Instagram > jr8ramirez [1x]

Gallery Update: Twitter/Instagram #50

6. září 2015 v 14:59 | Ella

Na dnešek jsem si pro vás opět připravila několik starších osobek. Nfotkách je buďto s kamarádou Allison Mendes nebo bývalým přítelem Josephem Morganem. A na té první je spolu s Ems a Allison Alina novorozená dcera Zoey.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+6x]

Twitter photo from Lauren Shaw

5. září 2015 v 17:09 | Ella

Emilina dablérka z Revenge, Lauren Shaw zveřejnila na Twitteru fotku s Emily, čímž zavzpomínala na natáčení Revenge. Myslím, že tuhle fotke jsme už mohli vidět, zveřejnila ji buď Emily nebo Gabriel, nejsem si jistá. Každopádně k tomu přidala moc hezký komentář, na které reagovala Emily.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Lauren Shaw [1x]
"#TBT #revenge poslední série... Chybí mi úžasný štáab a herci, hlavně práce s @emilyvancamp x #bts #revengebts "
Emily: "Chybíš mi!! "

Vacation with Josh Bowman in Italy

31. srpna 2015 v 16:39 | Ella

Emily už bohužel na její dovolené s Joshem v Itálii vystopovali paparazzi. Objevily se fotky z 28. (pátek) a 29. (sobota) srpna. A sice je mi líto, že Emily už svoji dovolenou neprožívá v klidu, ty fotky jsou prostě úžasná. Pořád říkám, že Josh a Emily jsou dokonalý pár a tyto fotky to oěpt dokazují. Emily si každý den oblékla jiné plavky - v pátek zvolila červené s bílými puntíky a v sobotu měla bílý spodek a květinkovaný vršek. Ačkoliv jsou ty fotky moc hezké, doufám, že zbytek dovolené si užijí v klidu bez fotografů.


Gallery Update: With Fans 2015 #10

30. srpna 2015 v 12:59 | Ella

Emily si stále s Joshem užívá dovolenou v Itálii, o čemž svědčí tyto dvě fotky s fanoušky, se kterými se vyfotili. Emily je na obobou fotkách zlatá, nádherně se tam usmívá a je vidět, že si tu dovolenou užívá.

Miscellaneous > With Fans > 2015 [+2x]

Captain America: Civil War | Official Promo Art (Teams Revealed)

28. srpna 2015 v 16:19 | Ella

Dneska pro vás mám naprosto úžasnou novinku. Včera večer byly zveřejněny oficiální promo fotky k filmu Captain America: Civil War a světe div se - je tam i Emily v roli Sharon Carter (Agent 13). Tyto fotky byly zveřejněny v rámci oznámení oficiálních týmů v Civil War. Pokud by někdo nechápal, o co jde, tak vám sem hodím popis filmu, který by vám to měl vysvětlit.

Po nepříjemných událostech způsobených Ultronem se světová vláda rozhodne podpořit regulační zákon o registru všech superhrdinů. Zatímco Tony Stark (Robert Downey Jr.) souhlasí, Steve Rogers (Chris Evans) odmítá vládní dohled a postaví se zásadně proti. Stačí malá jiskřička, aby se mezi dřívějšími spolubojovníky rozhořela bitva epických rozměrů - občanská válka superhrdinů.
Zdroj: čsfd.cz

Tak, teď už jsme si ujasnili, o jaké týmy se to jedná. A kdo tedy stojí na čí straně. Iron-Man má ve svém týmu War machine, Black Widow, Black Panthera a Vision. Kapitán Ameriky má na své straně Ant-Mana, Hawkaye, Agent 13, Falcona a Winter Soldier.

Hodně diskutovaným tématem je fakt, že na fotkách chybí Scarlett Witch, která se na konci Avengers: Age of Ultron přidala do týmu Avengers a ve filmu se objeví. Měla by se připojit k Týmu Kapitána, každopádně na fotkách opravdu chybí. Zato mě moc potěšila přítomnost Emily, ačkoliv na té fotce vypadá hodně nepřirozeně, na rozdíl od ostatních postav. Každopádně její přítomnost značí, že orpavdu bude mít ve filmu větší roli a nebude se jednat pouze o potencionální milostnou zápletkou s Kapitánem. V podstatě ji neoficiálně zařadila do týmu Avengers, z čehož mám samozřejmě hroznou radost. Do galerie jsem zařadila i fotku Team Iron-Man, abyste si mohli oba týmy porovnat.
A co vy, do jakého týmu se řadíte - Team Captain, nebo Team Iron-Man? Já jsem Team Captain.

Movies > Captain America: Civil War (2016) > Promoshoot > Set #01 (Teams Revealed) [3x]

Emily's photos from Italy

25. srpna 2015 v 17:29 | Ella

Emily se konečně znovu objevila na Twitteru a podělila se s námi o dvě fotky z dovolené. Sice na nich není ona, ale třeba ten pohled na město (pravděpodobně Florencie) je nádherný. A kvůli ní teď mám chuť na pizzu.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Emily VanCamp [+1x]
"Nikdy neodjedu"
Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Emily VanCamp [+1x]
"Další, prosím"

Gallery Update: Twitter/Instagram #49

24. srpna 2015 v 13:59 | Ella

Mám pro vás další osobní fotky Ems. Prvn ídvě jsou starší, ale netuším, kde byly pořízený, nebo kdo na nich je. Ta třetí je nová a pochází opět z Itálie z lekce vaření, kterou Josh a Emily navštívili.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+3x]

Gallery Update: Twitter/Instagram #48

22. srpna 2015 v 19:59 | Ella

Až se dovím, kolik se v poslední době objevuje novinek. Emily sis sice stále užívá s Joshem svou zaslouženou dovolenou v Itálie, ale objevily se aspoň nové osobky. Ta první je teda troch ustarší, asi z července, ale nechtěla jsem ji dávat zvlášť. Ty další tři už pocházejí z Itálie. Emily s Joshem zavítali na lekci vaření do restaurace 'Il Falconiere' ve městě Cortona v Toskánsku. První fotka pochází přímo z kuchyně, na druhé jsou Emily a Josh vyfoceni s majitelem restaurace a můj favorit je třetí fotka, kde jsou Emily, Josh a jejich jídlo. Asi se na těma fotkama bude opět dlouho rpzlývat, ale oni jsou spolu tak dokonalí ♥. V celém článku ještě najdete kratičké video z Instagramu.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+4x]

The Girl in the Book | Stills #7

21. srpna 2015 v 18:09 | Ella

Objevila se nová úžasná stillska z filmu The Girl in the Book. Už to jsou více enž 2 měsíce, co měl film premiéru na filmovém festivalu v Los Angeles a stále se bohužel neví, kdy se dostane do kin, na DVD, prostě kdy bude vypuštěn do světa. Ale aspoň se můžeme podívat na novou fotku. S Emily je tam ještě herec David Call, který se ve filmu zahrál Emmetta Granta.

Movies > The Girl in the Book (2014) > Stills [+1x]

Gallery Update: With Fans 2015 #9

20. srpna 2015 v 21:49 | Ella

Dneska pro vás mám další fanouškovskou fotku Emily. Tato bylo pořízena před pár dny, když Emily dorazila na letiště v Lipsku, kde zrovana natáčela Civil War, ale natáčení už pro ni skončila, takže odjela. Z minulého článku víme, že odjela s Joshem do Florencie, ale jestli tam stále ještě jsou netuším.

Miscellaneous > With Fans > 2015 [+1x]
 
 

Reklama
Reklama

Flag Counter