Captain America: Civil War

Captain America: Civil War | Trailer

26. listopadu 2015 v 21:59 | Ella
Jak už určitě víte, Emily si zopakuje sv uroli Sharon Carter/Agent 13 v nadcházejícím filmu Captain America: Civil War, který do kin půůjde příští květen. V úterý večer byl v USA zveřejněn první trailer. Emily tam na první pohled bohužel nezragistrujete, ale dkyž se pořádně podíváte v čase 1:22, uvidíte nalevo stát blondýnu a pokud máte dobré oči, poznáte v ní Emily. Mám pocit, že by to mohlo být první setkání Kapitána s Sharon.

Emily VanCamp Will Be Reprising Her Role As Agent 13

7. května 2015 v 21:29 | Ella

Pro všechny fanoušky Emily mám skvělou zprávu. Revenge se sice příští týden rozloučí, to však neplatí pro Emily. Marvel totiž konečně oznámil, že Emily si zopakuje svou roli Agent 13/Sharon Carter ve třetí pokračování Kapitána Ameriky s podtitulem 'Civil War'. Emily se poprvé objevila v druhém dílu a až do včerejška nebylo jisté, jestli ji uvidíme znovu.
Její linie v Civil War zatím není známa, protože na konci druhého dílu začala pracovat pro C.I.A. Agent 13 pracovala pro S.H.I.E.L.D. a její náplní práce byla mise v utajení Stevovy sousedky, kde dohlížela na to, aby se mu nic nestalo.
Emily není jediná Marvelovská postava, která si v Civil War zopakuje svou roli. Kromě ní byli hned na začátku oznámeni Robert Downey Jr. ( Tony Stark / Iron Man), Scarlett Johansson ( Natasha Romanoff / Black Widow), Jeremy Renner ( Clint Barton / Hawkeye). Sebastian Stan ( Bucky Barnes / Winter Soldier), Anthony Mackie (Sam Wilson / Falcon) a nováček z Avengers: Age of Ultron Elizabeth Olsen ( Wanda Maximoff / Scarlet Witch), která se na pár sekund objevila už ve druhém díle. Kromě toho nedávno získal novou roli Martin Freeman (Sherlock, Hobbit).
 
 

Reklama
Reklama
Flag Counter