Říjen 2015

Magazine Scans 2004

31. října 2015 v 19:39 | Ella |  Gallery Update

Dlouhou dobu jsem se tu neukázala, ale Emily nemá naprosto žádné novinky a abych pravdu řekla, tak se mi v poslední době do blogování tolik nechce, takže se omlouvám affs, že na vás tolik kašlu. Nicméně jsem do galerie přidalala scany z roku 2004, takže přidám aspoň tohle.

Magazines Scans > 2004 > Teen People (US) - February [1x]

Magazines Scans > 2004 > Teen People (US) - March [5x]

The Girl in the Book is coming to theaters in December

22. října 2015 v 15:29 | Ella |  The Girl in the Book

Tato zpráva se nás sice úplně netýká ,ale je to jediná novinka, kterou jsem schopna poskytnout. Film The Girl in the Book konečně získal distributora, kterým je Myriad Pictures. Film měl premiéru letos v červnu na filmovém festivalu v Los Angeles a letos v prosinci se představí v kinech. Bohužel se bude promítat pouze v 10-ti vybraných amerických městech, mezi které by měl patřit například New York. Ale třeba se pak film dostane na internet nebo ho vydají na DVD a budeme ho moci vidět i my ostatní.

Emily landed new role in movie 'Pays'

15. října 2015 v 19:39 | Ella |  News

Emily má konečně po hodně dlouhé době novinku. A to velmi speciální. Včera totiž bylo oznámeno, že Emily získala roli ve francouzském filmu Pays, která je režírován Chloé Robichaud. Natáčení začalo včera v Montrealu, kde potrvá týden a poté se na měsíc přesunou do Terre-Neuve. Emily si opět zahraje postavu jménem Emily, mezinárodní mediátorku. Emily byla do role bosazena jednak proto, že mluví plynně francouzsky, protože celý film bude ve francouzštině (v Kanadě je jedním z jazyků právě francouzštinaú a taky proto, že perfektně odpovídá představě režisérky.

Film vypráví příběh Félixe (Nathalie Doummar), mladé 25.leté ženy, která vede mezinárodní volby, aniž by ji napadlo, že by mohla vyhrát. Její výhra ve volbých ji katapultuje na misi týkající se dolů v zemi s těžkou finanční krizí. Jednání jsou vedena Emily (Emily VanCamp) mezinárodní mediátorkou.

Co na Emilinu novou roli říkáte? Já se velmi těším, protože to je opět něco jiného a taky se těším na Emily a její francouzštinu. Letos jsem se začala učit francouzsky, tak třeba pak i něčemu porozumím :D. A málem bych zapoměla, objevila se první fotka z natáčení z Montrealu. Není sice úplně nejlepší, ale Emily je ta úplně v pravo.

Movies > Pays > Behind the Scenes [1x]

POTM November 2015

11. října 2015 v 13:59 | Ella |  Photo of the Month
Už je sice skoro polovina října, ale já teprve vyhodnocuju POTM za říjen a vyhlašuju listopad. Na druhou stranu, i tohle je úspěch. Vítěznou fotku za říjen hodím za chvilku do menu, teď už se pojďme podívat na nominované fotky pro listopad. Dlouho jsem přemýšlela, jaké "téma" zvolit. Nakonec jsem vybrala ftoky, na kterých jsou s Emily její přítelé. Na první můžete vidět Chrise Pratta, na druhé je Dave Annable, na třetí Joseph Morgan a na poslední její současný přítel Josh Bowman. Já musí mříct, že ačkoliv na chlapy má Emily skvělý vkus, nejvíce jí to sluší po boku Joshe.


Magazine Scans 2003

10. října 2015 v 13:09 | Ella |  Gallery Update

Novinky stále nejsou, takže vám skoro po týdnu přináším další část scanů, tentorkát z roku 2003. Chtěla jsem to přidat někdy přes týden, ale nějak jsem na blog neměla náladu, tak aspoň teď něco přidám. V roce 2003 se Emily v časopisech objevovala více a občas tam najdete i fotky, které samostatně nebyly zveřejněny (třeba ta na šablonce), takže rozhodně stojí za to si je prohlédnout.

Magazines Scans > 2003 > Teen (US) - Spring [4x]

Magazines Scans > 2003 > Seventeen (US) - March [4x]

Magazine Scans 2002

4. října 2015 v 16:19 | Ella |  Gallery Update

Novinka pořád žádné nejsou, takže zase musím přidat ěnco staršího, abych mohla vydat nějaký článek. Už na konci července jsem do galerie nahrála scany z časopisů z roku 2002, tak jsem si řekla, že asi nastal vhodný čas hodit je na blog. Postupně to budu doplňovat, když nebudou novinky, což teď asi bude často. V roce 2002 se začal vysílat seirál Everwood, díky kterému se Emily vlastně proslavila, takže všechny scany se týkají něho. Ale stejně jsou jenom 3, takže to je jedno.

Magazines Scans > 2002 > College Bound Magazine (US) - October [1x]

Magazines Scans > 2002 > Seventeen (US) - November [1x]

Magazines Scans > 2002 > Girl's Life (US) - December/January 2002/2003 [1x]

Gallery Update: Twitter/Instagram #51

1. října 2015 v 21:59 | Ella |  Gallery Update

Spusťtě fanfáry, protože Ella je po týdnu zpět s dalším článkem. Nebudu už vás zatěžovat žádným vysvětlením ,stejně nedošlo k žádnému vývoji informací, pořád by to byla stejná písnička :D. Nicméně Emily stejně nemá žádné novinky, takže to není jenom moje chyba. Poslední dobou mám pocit, jako by se proapdla do země. Každopádně se mi podařilo najít tuto úžasnou koláž fotek Emily a Zoey, dcery její kaamrádky Allison. Jednu fotku jsem tu už kdysi dávala, teď jsem narazila na tuhle neskutečně roztomilou koláž čtyř fotek.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+1x]
Flag Counter