Srpen 2015

Vacation with Josh Bowman in Italy

31. srpna 2015 v 16:39 | Ella |  Gallery Update

Emily už bohužel na její dovolené s Joshem v Itálii vystopovali paparazzi. Objevily se fotky z 28. (pátek) a 29. (sobota) srpna. A sice je mi líto, že Emily už svoji dovolenou neprožívá v klidu, ty fotky jsou prostě úžasná. Pořád říkám, že Josh a Emily jsou dokonalý pár a tyto fotky to oěpt dokazují. Emily si každý den oblékla jiné plavky - v pátek zvolila červené s bílými puntíky a v sobotu měla bílý spodek a květinkovaný vršek. Ačkoliv jsou ty fotky moc hezké, doufám, že zbytek dovolené si užijí v klidu bez fotografů.Gallery Update: With Fans 2015 #10

30. srpna 2015 v 12:59 | Ella |  Gallery Update

Emily si stále s Joshem užívá dovolenou v Itálii, o čemž svědčí tyto dvě fotky s fanoušky, se kterými se vyfotili. Emily je na obobou fotkách zlatá, nádherně se tam usmívá a je vidět, že si tu dovolenou užívá.

Miscellaneous > With Fans > 2015 [+2x]

Captain America: Civil War | Official Promo Art (Teams Revealed)

28. srpna 2015 v 16:19 | Ella |  Gallery Update

Dneska pro vás mám naprosto úžasnou novinku. Včera večer byly zveřejněny oficiální promo fotky k filmu Captain America: Civil War a světe div se - je tam i Emily v roli Sharon Carter (Agent 13). Tyto fotky byly zveřejněny v rámci oznámení oficiálních týmů v Civil War. Pokud by někdo nechápal, o co jde, tak vám sem hodím popis filmu, který by vám to měl vysvětlit.

Po nepříjemných událostech způsobených Ultronem se světová vláda rozhodne podpořit regulační zákon o registru všech superhrdinů. Zatímco Tony Stark (Robert Downey Jr.) souhlasí, Steve Rogers (Chris Evans) odmítá vládní dohled a postaví se zásadně proti. Stačí malá jiskřička, aby se mezi dřívějšími spolubojovníky rozhořela bitva epických rozměrů - občanská válka superhrdinů.
Zdroj: čsfd.cz

Tak, teď už jsme si ujasnili, o jaké týmy se to jedná. A kdo tedy stojí na čí straně. Iron-Man má ve svém týmu War machine, Black Widow, Black Panthera a Vision. Kapitán Ameriky má na své straně Ant-Mana, Hawkaye, Agent 13, Falcona a Winter Soldier.

Hodně diskutovaným tématem je fakt, že na fotkách chybí Scarlett Witch, která se na konci Avengers: Age of Ultron přidala do týmu Avengers a ve filmu se objeví. Měla by se připojit k Týmu Kapitána, každopádně na fotkách opravdu chybí. Zato mě moc potěšila přítomnost Emily, ačkoliv na té fotce vypadá hodně nepřirozeně, na rozdíl od ostatních postav. Každopádně její přítomnost značí, že orpavdu bude mít ve filmu větší roli a nebude se jednat pouze o potencionální milostnou zápletkou s Kapitánem. V podstatě ji neoficiálně zařadila do týmu Avengers, z čehož mám samozřejmě hroznou radost. Do galerie jsem zařadila i fotku Team Iron-Man, abyste si mohli oba týmy porovnat.
A co vy, do jakého týmu se řadíte - Team Captain, nebo Team Iron-Man? Já jsem Team Captain.

Movies > Captain America: Civil War (2016) > Promoshoot > Set #01 (Teams Revealed) [3x]

Emily's photos from Italy

25. srpna 2015 v 17:29 | Ella |  Gallery Update

Emily se konečně znovu objevila na Twitteru a podělila se s námi o dvě fotky z dovolené. Sice na nich není ona, ale třeba ten pohled na město (pravděpodobně Florencie) je nádherný. A kvůli ní teď mám chuť na pizzu.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Emily VanCamp [+1x]
"Nikdy neodjedu"
Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Emily VanCamp [+1x]
"Další, prosím"

Gallery Update: Twitter/Instagram #49

24. srpna 2015 v 13:59 | Ella |  Gallery Update

Mám pro vás další osobní fotky Ems. Prvn ídvě jsou starší, ale netuším, kde byly pořízený, nebo kdo na nich je. Ta třetí je nová a pochází opět z Itálie z lekce vaření, kterou Josh a Emily navštívili.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+3x]

Gallery Update: Twitter/Instagram #48

22. srpna 2015 v 19:59 | Ella |  Gallery Update

Až se dovím, kolik se v poslední době objevuje novinek. Emily sis sice stále užívá s Joshem svou zaslouženou dovolenou v Itálie, ale objevily se aspoň nové osobky. Ta první je teda troch ustarší, asi z července, ale nechtěla jsem ji dávat zvlášť. Ty další tři už pocházejí z Itálie. Emily s Joshem zavítali na lekci vaření do restaurace 'Il Falconiere' ve městě Cortona v Toskánsku. První fotka pochází přímo z kuchyně, na druhé jsou Emily a Josh vyfoceni s majitelem restaurace a můj favorit je třetí fotka, kde jsou Emily, Josh a jejich jídlo. Asi se na těma fotkama bude opět dlouho rpzlývat, ale oni jsou spolu tak dokonalí ♥. V celém článku ještě najdete kratičké video z Instagramu.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+4x]

The Girl in the Book | Stills #7

21. srpna 2015 v 18:09 | Ella |  Gallery Update

Objevila se nová úžasná stillska z filmu The Girl in the Book. Už to jsou více enž 2 měsíce, co měl film premiéru na filmovém festivalu v Los Angeles a stále se bohužel neví, kdy se dostane do kin, na DVD, prostě kdy bude vypuštěn do světa. Ale aspoň se můžeme podívat na novou fotku. S Emily je tam ještě herec David Call, který se ve filmu zahrál Emmetta Granta.

Movies > The Girl in the Book (2014) > Stills [+1x]

Revenge | Season 4 Bloopers/ Gag Reel

21. srpna 2015 v 11:59 | Ella |  Revenge Season 4 Videos
A další článe týkající se Revenge. Na DVD budou i nepovedené scény z 4. série a na internetu se objevil krátký sestřih z toho video. Je k dispozici bohužel jenom necelá minuta, tak snad se objeví i zbytek. Ale Gabriel a Henry tam fakt válí.


Revenge | 4x05 - Repercussions Deleted Scene

21. srpna 2015 v 11:49 | Ella |  Revenge Season 4 Videos
Blíží se datum vydání DVD 4. série Revenge a proto se na internet pomal udostávají bonusové materiály. Mezi ně patří i jedan vymazaná scéna z 5. epizody s Emily a Jackem.


Gallery Update: With Fans 2015 #9

20. srpna 2015 v 21:49 | Ella |  Gallery Update

Dneska pro vás mám další fanouškovskou fotku Emily. Tato bylo pořízena před pár dny, když Emily dorazila na letiště v Lipsku, kde zrovana natáčela Civil War, ale natáčení už pro ni skončila, takže odjela. Z minulého článku víme, že odjela s Joshem do Florencie, ale jestli tam stále ještě jsou netuším.

Miscellaneous > With Fans > 2015 [+1x]

Gallery Update: With Fans 2015 #8

19. srpna 2015 v 20:19 | Ella |  Gallery Update

Emily už dotočila Captain America: Civil War, nicméně za pár dnů končí natáčení všem, takže to je celkem jedno. Má teď oěpt po nějaké době volno a s Joshem si zřejmě vyrazili do Florencie, protože by odtud měla pocházet tato fotka s fanouškem. Není sice moc kvalitní, je taková šumivá, nicméně Emily se na ní opět usmívá jako sluníčko a jsem ráda, že je po nějaké době můžete vidět s Joshem spolu na jedné fotce.
Mimochodem, určitě jste si všimli, že na blogu je po delší době nastaven nový layout. Plánuju o to msamostatný článek, ale vzhledem k tomu, že jsem naposledy přidávala zimní layout, mám v tom trochu zmatek :D. Poprvé na blogu není layout ode mě, protože jsem se už na ty svoje patlanice nemohla dívat, takže tuhle nádheru vytvořila Victoria♥, která už asi po milionté znovu děkuju :)

Miscellaneous > With Fans > 2015 [+1x]

Marie Claire Australia - September

19. srpna 2015 v 20:09 | Ella |  Gallery Update

V minulém článku sjem psala o tom, že Marie Claire Australia slaví 20. let a přidávala jsem i fotku Emily s její obálkou z roku 2013. Redakce si pozvala více celebrit, aby se vyfotili s jejich obálkama a věnovali jim prostor zářijovém narozeninovém vydání. Můžete tam vidět i Emily a její mini "rozhovor". Zmínila, že v době focení natáčeli druhou sérii Revenge a že bylo hezké skrz Marie Claire promluvit k australským fanouškům. Do galerie jsem přidala i neoříznutou fotku Emily s obálkou.

Magazines Scans > 2015 > Marie Claire Australia - September [2x]

Marie Claire celebrates 20 years

18. srpna 2015 v 22:19 | Ella |  Gallery Update
Sice už skoro usínám nad klávesnicí ,ale chtěla sjem přidat aspoň jenom článek, jelikož přes den jsem to nestihla.Affs se pokusím konečně oběhnout zítra, snad mě neukamenujete :D. No, přejdu už koenčně k pointě článku. Časopis Marie Claire Australia slaví 20 let a na tu počest na Twitteru zveřejnil ifotku Emily s její obálkou z roku 2013.

Miscellaneous > Personal Photos > Twitter > Marie Claire [1x]

Gallery Update: Twitter/Instagram #47

16. srpna 2015 v 11:59 | Ella |  Gallery Update

Bohužel mám špatnou zprávu pro všechny, kteří se těšili na nové fotky Emily. Na D23 Expo se totiž neobjevila, Civi lWar tam byli reprezentovat pouze Chris Evans a Anthony Mackie. Samotný trailer, který tam představen se taky nikde neobjeivl a nejsem si jistá, jestli se v dohledné době objeví, nicméně podle toho, co jsem četla od lidí, kteří ho už viděli v něm Emily stejně není. Takže abych mohla přidat aspoň něco, podařilo se mi najít další starší osobku Emily, na které je s ní její tehdejší přítel Joseph Morgan a dále kamarádi Allison Mendes a Eugene Kim.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+1x]


13.08 - On the Set of Captain America: Civil War, Berlin

14. srpna 2015 v 21:09 | Ella |  Gallery Update

U téhle fotky jsem málem dostala infarkt. Před pár dny jsem si stěžovala, že se neobjevují fotky Ems a mohla by se objevit nějaká z natáčení a BUM. Máme tady první fotku Emily z Berlína, která pochází ze včerejšího natáčení. Mimo Emily byli vyfoceni taky Chris Evans, Scarlett Johanson nebo Anthony Mackie.
A když už se bavíme o Civi lWar, hned vám tady napíšo novinky, které se mi podařil ozjistit. Podle dostupných zdrojů Emily dneska ráno opustila Berlín. Nicméně to nemusí být špatná zpráva. Zétra se totiž koná akce D23Expo, kde bude mimo jiné součástí jednoho panelu Captain America: Civil War a bude tam představen teaser trailer na tento film. Hodně lidí si myslí, že Emily odjela z Berlína právě proto, aby mohla na panelu zastupovat herecké obsazení. Je logické, že herci jako Chris Evans, Anthony Mackie a spol. si nemůžou dovolit přerušit natáčení a odletět do Ameriky a jelikož Emilina role není úplně nejhlavnější, ale přesto docela pdostatná, bylo by logické, kdyby se tam objevila. Nicméně nikde nejsou zmínky o tom, kdo bude film na panelu reprezentovat, takže více se o tom dozvíme až v neděli.
Edit: Nakonec bylo potvrzeno, že Chris Evans, Anthony Mackie a se zůčasní panelu na D23 Expo. Mezi možnými hosty jsou kromě Emily i Scarlett Johanson a Sebastian Stan.

Movies > Captain America: Civil War (2016) > On the Set > 13.08 - On the Set of Captain America: Civil War, Berlin [1x]
Flag Counter