Duben 2015

28.04 - 'Ride' Los Angeles Premiere

30. dubna 2015 v 21:49 | Ella |  Gallery Update

Konečně se dostáváme k fotkám ze samotné premiéry filmu Ride, která se konala v úterý, 28. dubna v ArcLight Cinemas, Los Angeles. Film režírovala Helen Hunt, která si sama zahrála jednu z hlavních rolí. Helen taky režírovala 2 epizody Revenge, naposledy 17. epizody 4. série. Na premiéru Emily doprovodil Josh Bowman, nicméně na červeném koberci se neukázal. Emily zvolila ležérní styl a oblékla si džíny, černé triko a koženou bundu. Velmi podobný outfit měla před pár dny na večeři s Joshem, jen tam měla jiné džíny. Líčení opět zvolila decentní.

Appearances > 2015 > 28.04 - 'Ride' Los Angeles Premiere [124x]

28.04 - Leaving the premiere of 'Ride' with Josh Bowman

30. dubna 2015 v 21:39 | Ella |  Gallery Update

Po pár dnech mám nové paparazzi fotky Emily. Ti ji nachytali při odchodu z premiéry filmu 'Ride', kde dorazila s Joshem Bowmanem. Fotky z červeného koberce přidám za pár minut.


Emily celebrating Eugene Kim's birthday

30. dubna 2015 v 21:29 | Ella |  Gallery Update

Před pár dny slavil narozeniny Emilin dlouholetý kamarád Eugene Kim. Na jeho oslavu dorazil také Paul Wesley s přítelkyní Phoebe Tonkin. S Paulem se Emily poznala na natáčení seriálu Everwood a pořád jsou přátelé. Paul zveřejnil na své mInstagramu jednu fotku z oslavy, Eugene pak zveřejnil další. A když jsem si prohlížela jeho Instagram, našla jsem spoustu fotek s Emily, které v galerii nemám, takže jsem je tam doplnila.

Miscellaneous > Personal Photos > Instagram > Paul Wesley [1x]

Miscellaneous > Personal Photos > Instagram > Eugene Kim [12x]

Revenge | Season 4 Promotionals Posters #20

30. dubna 2015 v 21:21 | Ella |  Gallery Update

Co říkáte na nejnovější epizodu Revenge? Pokud byste si chtěli prohlédnout plakáty z této epizody, najdete je v galerii.

Television Projects > Revenge > Season 4 > Promotionals Posters [+3x]
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update: With Fans 2015 #4

30. dubna 2015 v 21:19 | Ella |  Gallery Update

Na premiéře filmu Rude se Emily vyfotila s jedním fanouškem, kterou následně zveřejnil na Twitteru. Bohužel fotka není moc kvalitní.

Miscellaneous > With Fans > 2015 [+1x]


Gallery Update: Twitter/Instagram #31

30. dubna 2015 v 21:14 | Ella |  Gallery Update

Objevily se dvě nové osobní fotky Emily. První pravděpodobně pochází z dovolené s Joshem, kde byla přítomna i jeho rodina, minimálně je na fotce vedle Emily Joshova sestra Scarlett. Druhá je starší a Emily je tam se svým isestrami, zleva Katie, Molly a Allison.

Miscellaneous>Personal Photos>Twitter/Instagram [+2x]


Gallery Update: Season 4 Behind the Scenes #33

30. dubna 2015 v 21:10 | Ella |  Gallery Update

Objevily se nové fotky z natáčení Revenge. Většina pochází z 20. epizody, ale ta na šablonce je z 23. dílu, konkrétně z posledního natáčecího dne Emily.

Television Projects>Revenge>Season 4>Behind the Scenes>Season 4 Behind the Scenes [+18x]

Goodbye Revenge 2011 - 2015

30. dubna 2015 v 10:49 | Ella |  Revenge Season 4 News

Již včera jsem vás informovalo o tom, že se stanice ABC rozhodla po čtyřech sériích ukončit seriál Revenge. Pozdě v noci se k tomu vyjádřiliherci i někteří tvůrci seriálu, proto věnuju jeden článek takové rozlučce s Revenge.Hned několik tweetu napsala Emily, tak se teď podíváme, co vzkázala fanouškům.

"Čyři neuvěřitelné roky s fantastickým obsazením a štábem. Nemohla bych za tuto zkušenost být více vděčná ♥. #GoodbyeRevenge"

Reakce Gabriela Manna: "Za tvé přátelství, tvůj talent, tvoji obětavost, tvoji dobrotu & tvůj úsměv v těžkých dnech.. Miluju tě Ems X #Nemily"

"Vedíky a šílenou lásku všem našim oddaným fanouškům #Revenge za všechny ty roky! Nikdy nebudete vědět, kolik to pro nás znamenalo 😘😘"

Ashley Madekwe: "Na počest #Revenge. Ačkoliv jsem seriál opustila už před nějakým časem, budu navždy vděčná za ten čas, který jsem strávila prací s obsazením. Jsem si jistá, že všichni herci budou mít brzo na pilno jinde. Mike Kelley - jakou skvělou věc jsi stvořil. Díky za ten dárek, že jsi stvořil roli pro mě.
Victoria: Nevíš, že politici mají tendenci udržovat své konkubíny ve skříních?
Ashely: Mluvíte jako žena, se kterou nikdo nespí ... 💁🏽"

Reakce Emily:
"❤️❤️ Někde spolu brečí marmeláda a donut s polevou#craftservicejunkies #GoodbyeRevenge "

Barry Sloane: "jsem pyšný na to, že jsem byl součástí takto skvělého seriálu a že jsem byl obklopen takto úžasnými lidmi #Revenge #Aiden "

Emily VanCamp: "Jsem naprosto ohromena vší láskou k Revenge, o které čtu. Děkuji ❤️, byla to sakra jízda!"

Lauren Shaw: "Smutný den pro všechny #revengers. Jsem vděčná, že jsem mohla pracovat s některými mými oblíbenými lidmi & neuvěřitelným obsazením a štábem."

Těch zpráv na Twitteru je hrozně moc a já nemám čas to všechno překládat, takže tady je jenom takový menší výběr. Revenge mi bude hrozně moc chybět, ale vždycky se můžeme vrátit k těm čtyřem série, kterých jsme se dočkali. Uvidíme, jaké role teď herci získají. Hlavně doufám, že se někde objeví Emily, protože by mi opravdu chybělo, kdybych ji už nevídala v nějaké mseriálu, popřípadě filmu.

Revenge is Cancelled by ABC

29. dubna 2015 v 22:09 | Ella |  Revenge Season 4 News

Dneska jsem chtěla přidat nové fotky Emily, místo toho však musím přinést velmi smutnou zprávu. Před chvíli bylo oficiálně oznámeno, že Revenge se rozloučí s televizní obrazovkou svou 4. sériÍ. Finále je naplánováno na neděli, 10. května. Věděla jsem, že to přijde, protože všechno naznačovalo tomu, že seriál zruší, ale stejně mě to hodně mrzí, protože Revenge miluju. Doufejme, že Emily se pustí do nějakého nového projektu, nebo aspoň Marvel oznámí, že se objevil v Captain America: Civil War. Hodně fanoušků by taky uvítalo, kdyby se jako Agent 13 objevila v Agents of S.H.I.E.L.D., což je seriál taky od ABC. Uvidíme.
Producenti nám slibují skvělé finále, po kterém pochopíme, že tohle je moment, kdy seriál musí skončit. Hodně se mluvilo o tom, že by Emily mohla ve finále zemřít a dost tomu napovídá i název( Two Graves), ale já doufám, že to neudělají a nerozloučí se s námi takto. Spíš budu doufat v nějaký šťastný konec, kdy Emily konečně skončí s Jackem, David se dá dohromady se Stevie (taky jim fandíte?), Nolan se vrátí k Tonymu a budou všichn ižít šťastně až do smrti. Dobře, tak asi ne, ale bylo by to hezké finále.
Co se týče nových fotek, tak je nahraju do galerie, ale na blog je přidám až během zítřka, protože teď už na to fakt nemám náladu, tak se nezlobte. Pokud by to někoho zajímalo, tak s koncem Revenge tento blog končit nebude, proto doufám, že se Emily připojí k dalšímu projektu, aby se aspoň občas objevily nějaké novinky.

Emily VanCamp & Josh Bowman meet up with friends at Ride Premiere at Arclight in Hollywood

29. dubna 2015 v 20:49 | Ella |  Videos
Omlouvám se, že to teď s novinkama pořád stojí, ale příští týden mám písemné maturity, takže se fakt potřebuju trochu učit. Nicméně teď se objevily úžasné novinky, které musím přidat. Emily se totiž včera spolu s Joshem Bowmanem zúčastnila premiéry filmu 'Ride', který režírovala helen Hunt, která taky režírovala 2 epizody Revenge. Prozatím pro vás mám jen jedno video, ale už brzo se můžete těšit na fotky.


Revenge | 4x21 - Aftermath Rating

28. dubna 2015 v 20:50 | Ella |  Revenge Season 4 Ratings

Sledovanost 21. díl urevenge oproti minulému týdnu vzrostla. Novou epizodu si pustilo 4.45 milionů diváků (3.90 milionů minule), rating zůstal na čísle 1.0


Revenge | 4x21 - Aftermath Online&Download

27. dubna 2015 v 16:49 | Ella |  Revenge Season 4 Online&Download

Online CZ|Online EN
......................................
Download CZ|Download EN
......................................
Subtitles CZ|Subtitles EN

24.04 - At Chateau Marmont with Josh Bowman in West Hollywood

26. dubna 2015 v 17:09 | Ella |  Gallery Update

V pátek si Emily s Joshem zašla na večeři do restaurace Chateau Marmont, kde je při příchodu zastihli paparazzi. Emily můžeme výjimečně vidět s výraznějším líčením, o což se vlastně postarala pouze červená rtěnka, ale ani tu moc často nenosí. Na sebe si oblékla dříny, tmavě modré tričko, černou koženou bundičku a malou černou kabelku. Z jejího pohledu je vidět, že z paparazzi nebyla moc nadšená, ale na druhou stranu se nesnažila skrývat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update: With Fans 2015 #3

26. dubna 2015 v 16:49 | Ella |  Gallery Update

Emily a Josh už jsou z Mexika zptáky v Los Angeles, což dokazují nové fotky. Před pár dny je večer potkala jedna paní a oni souhlasili, že se s ní vyfotí. Fotka se pak objevila na internetu.

Miscellaneous > With Fans > 2015 [+1x]
Flag Counter